Konec Cibulkové v ULICI? Brzy se objeví v ORDINACI! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. července 2024

Svátek slaví Drahomíra, zítra Čeněk

Konec Cibulkové v ULICI? Brzy se objeví v ORDINACI!

Není Cibulková jako Cibulková
Není Cibulková jako Cibulková (Foto: archiv ČT, FTV Prima, koláž Ahaonline.cz)

Populární novácký seriál Ordinace v růžové zahradě 2, čeká posila v podobě postavy doktorky Andrey Blechové.  Máme se na co těšit, protože podle interních informací má všechno kolem převrátit vzhůru nohama. Takový vítr už byl v "Růžovce" zapotřebí.

A co se stane s účinkováním herečky Cibulkové v dalším seriálu Ulice? Takové pracovní vytížení by přeci zvládala jen těžko! Prozradíme vám tedy, že se jedná jen o shodu jmen dvou hereček a žádný kolaps z přepracování nikomu nehrozí.

Role nové lékařky v Ordinaci se zhostí sympatická Klára Cibulková (38) ze Švandova divadla, kterou určitě budete znát, pokud jste sledovali Kriminálku Anděl. Schválně, co bude jako Andrea Blechová v seriálu vyvádět. S oblíbenou Vilmou Cibulkovou (50) se budeme i nadále potkávat v televizní Ulici, kde jí to svědčí.
Klára Cibulková jako doktorka Andrea Blechová.

Přečtěte si
ivoadler
11. 1. 2014 • 11:25

To je normální. Z Ulice se jde od Ordinace, pak už zbývá převoz do Nemocnice. Pak už snad jen Krematorium. To to ještě nebylo.

denia
9. 1. 2014 • 09:45

Každý natahovaný seriál vyčpí.A Ordinace i Ulice už jsou dávno za zenitem.Nehledě na to,že dívat se na seriály může jen opravdu "nenáročný" divák..Jakmile je něco označeno jako seriál,nikdy to už neotevřu.Lze trávit čas smysluplněji a pokud u TV,tak třeba naučné nebo přírodovědné snímky jsou rozhodně hodnotnější než koukat na "zajímavého" Hrušínského,Rychlého,Vejvodovou a pod.

lena40
7. 1. 2014 • 15:24

Už bylo všude možně napsáno, že s ní bude Hanák zahýbat Gábině. Tam už byl každý s každým. Já jen čekám, až Valšíkovo jezevčík Čenda si pořídí mimino s Bělou. V Ordinaci by mě to ani nepřekvapilo.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.