Podvedená Doleželová se bojí pohlavní choroby: Ze Špindlu se vrátila nemocná! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 30. září 2022

Svátek slaví Jeroným, zítra Igor

Podvedená Doleželová se bojí pohlavní choroby: Ze Špindlu se vrátila nemocná!

Nejdříve byla zneuctěna, teď má Doleželová chřipku!
Nejdříve byla zneuctěna, teď má Doleželová chřipku! (Foto: Aha! - Martin Hurda, Dalibor Puchta, Milada Čistínová, koláž Ahaonline.cz)

Jana Doleželová ( 32) je všem pro smích, ale ne tak docela vlastní vinou. Copak mohla bývalá královna krásy tušit, jaké choutky má ve skutečnosti její miliardářský milenec Karel Janeček (40)? Ten si totiž rád užívá s několika ženami současně, což Jana nemohla tolerovat. Po návratu z "prokletého" Špindlu onemocněla, naštěstí obyčejnou chorobou a ne něčím horším.

Okamžitý rozchod s miliardami

Nebohá lékárnice Jana schytala čistý průstřel od svého miláčka Karla přímo před kamerou VIP zpráv, když se vysmátý "Casanova" Janeček přihlásil ke svému poměru s Markétou Sýkorovou (38), o které zamilovaná kráska neměla ani ponětí. "Okamžitě jsem se s ním rozešla poté, jakmile se přiznal k mnohoženství," prohlásila misska pro TV Prima. Příšerná ostuda jí však zůstala jako suvenýr z nocí plných vášně.


Riziko nákazy nesnesla

Mnohem závažnější obavy, než o svou pověst však Doleželová pocítila v okamžiku, kdy pochopila, že riziko sexuálně přenosných chorob se pro ni stalo aktuální problematikou, aniž by se mu vědomě vystavovala. Jana v tom má samozřejmě jasno: "Mnohoženství a s tím spojená zdravotní rizika nebudu tolerovat, to dělá jiný typ žen." A má svatou pravdu. I tak si románek s Janečkem završený ve Špindlerově Mlýně odskákala alespoň ošklivou chřipkou, ale to je asi to nejmenší, co Janu teď trápí.Přečtěte si
ivoadler
23. 1. 2014 • 14:05

S těma roztaženejma nohama na fotce je Jana prostě boží.

jade
7. 1. 2014 • 09:34

Doleželová je fakt neskutečně blbá.

popocatepetl
7. 1. 2014 • 08:12

Já to tak nevidím! Vždyť ona jiným léta dělala totéž, tahala se s více muži současně, protože hledala, kdo ji lépe zajistí. Ono se jí to ve zlém vrátilo už vícerát (viz ¨např. J. Jágr), ale stalo se to buď s méně mediálně atraktivními objekty (dlouholetý partner Podroužek, hoteliér Lain), anebo daleko od dosahu českého bulváru (Jarda Jágr). Morálně je Doleželová opravdu odpudivá osoba. A věděla přece, že Janeček má dlouhodobou přítelkyni, ale nebránilo jí to pokusit se ho odtrhnout. A bbyla to ona, kdo jejich poměr zveřejnil.

popocatepetl
7. 1. 2014 • 08:08

A Doleželová má absťák z nedostatku milionů.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.