Krásné vnučky Rudolfa Hrušínského (†73): Jak se vám líbí? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 24. března 2023

Svátek slaví Gabriel, zítra Marián

Krásné vnučky Rudolfa Hrušínského (†73): Jak se vám líbí?

Kristýna Hrušínská v divadle s maminkou v pozadí.
Kristýna Hrušínská v divadle s maminkou v pozadí. (Foto: Facebook. com)

Herecká rodina Hrušínských má patent na divadelní gen, a tak se až na výjimky věnují všichni divadlu a televizi. Jedna z Hrušínského vnuček, kterému dívky neřekly jinak než Táda, se již herectví aktivně věnuje. Ta druhá zatím stojí stranou a na svou příležitost možná čeká.

Otec Kristýny (28) a Báry (23) Jan Hrušínský(58) vybudoval oblíbené Divadlo Na Jezerce. Rudolfové mladší (67) a nejmladší (43) se v hereckém světě také dostatečně zapsali. Janova manželka Miluše Šplechtová (56) je, světe div se, herečkou a ostudu komediantské rodině nedělá ani starší dcera Kristýna. Černou ovcí je tak zatím druhá dcera Hrušínských Bára (23), i když se ještě leccos může změnit.


Jisté je, že by obě děvčata dělala svému dědečkovi radost, protože z nich vyrostly pěkné ženské. Kristýna se po absolvování DAMU vrhla po hlavě do světa herectví, vystupuje v tátově divadle a občas se dostane i do Národního. Mladší ze sester Barbora studovala na Střední uměleckoprůmyslové škole design a věnuje se angličtině a španělštině. Přesto v minulosti uvažovala o studiu scénografie a svou hereckou dráhu prý nevylučuje.
Která z dívek se vám líbí? Podívejte se do galerie!Přečtěte si
mirkazam
13. 2. 2015 • 10:36

starypes...mně naopak připadají jejich dědu za mlada.Tenkrát to byl velký seladon a svůdník.

reflexx
6. 1. 2014 • 09:48

Mně naopak připadá, že Rudolf s přibývajícími léty jako by zapomněl hrát. Všechny role zahrané na jedno brdo, nechápu, na základě čeho po mnoho let získává ceny popularity. Jan v televizi mnoho příležitostí nedostává, na divadle mu to ale hraje velmi dobře. Miluši Šplechtovou v TV rovněž nemusím, ale jako divadelní herečka mě baví.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.