Nemocná Jana Brejchová: Nečekané přání z nemocničního lůžka! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 14. června 2024

Svátek slaví Roland, zítra Vít

Nemocná Jana Brejchová: Nečekané přání z nemocničního lůžka!

Tereza Brodská s Janou Brejchovou
Tereza Brodská s Janou Brejchovou (Aha! - Marek Pátek, Dalibor Puchta )

Za pár dnů to budou dva měsíce, co herečku Janu Brejchovou (73) našla její dcera Tereza Brodská (45) bezvládně ležet v jejím bytě. Následoval rychlý převoz do nemocnice, kde hvězda kultovního muzikálu Noc na Karlštejně bojovala o život. Teď to konečně vypadá, že se vše obrací k lepšímu, jak potvrzuje její dcera, která ji každý den navštěvuje.

Jana Brejchová má podle Terezy chuť k jídlu, což je, jak známo, neklamným znamením, že je člověku lépe. Kuriózní nicméně je, že Brejchovou už honí takříkajíc mlsná. Kromě štrúdlu z jistého pražského hotelu si prý u Terezy objednala také biskupský chlebíček. Ale pozor, nehodlala se smířit s nějakou lacinou náhražkou. „Chtěla ten pravý, který u nás už skoro neexistuje,“ řekla Blesku Brodská s tím, že ho sháněla po Praze celý den, aby ho nakonec mamince mohla přivézt. A nebylo to jediné náročné přání.

Hrneček na dušičku

Dalším přáním byl hrneček na dušičky s pokličkou. Takový, jako používali vodníci ve slavné komedii »Jak utopit doktora Mráčka…«. Jana Brejchová ho podle své dcery rozhodně nechtěla pro uskladnění lidské duše, ale kvůli bylinkovým čajům, které si chtěla připravovat. Nebohá Tereza tak znovu vyrazila do víru velkoměsta, aby požadovaný hrnek sehnala. Nakonec však musela dovézt své matce jen variantu bez pokličky. Jana prý z něj přesto měla radost – další neklamná známka, že herecké legendě je den ode dne lépe.Autor:  ph

Přečtěte si
vlamore
2. 12. 2013 • 22:37

Taky nechápu,proč ho neupekla!!! Nj...moderní ženská

vlamore
2. 12. 2013 • 22:34

...jenom kolik musí stát ta přeprava!!!Plnou hubu Boha a rozhazují plnýma hrstěma.Vlastně určitě je to dar!!!My toho ještě unesem!!!

majojo
2. 12. 2013 • 19:29

Na druhé straně - ve Vatikánu jich zas tolik neroste - a jak znám naše katolické bratry, ten český smrk nebude stát na nějakém význačném místě, ten Hus nám to zatraceně zavařil. Jo, a já bych jeden český smrk poslala i do Jeruzaléma, přinejmenším na paměť českých křižáků. Nebo tam nebude stát žádný stromeček?

majojo
2. 12. 2013 • 19:24

Nebohá Tereza má duši na jazyku - neveřím, že by tak inteligentní ženská něco takového sdělila bulváru. K romě toho: Stačí zajít či zavolat do jakékoli čajovny a tam ji odkáží dál, případně ihned vyhoví. A když už nemusí mít pravou čínu, udělá jí hrnek s pokličkou kterýkoli keramik, - pokud už ho v obchůdku nemá.

ropuchaninka
2. 12. 2013 • 18:31

sranda co vsechno se da sdedit---dcerka ma vykrivenou celou pusu---presne jako mel Brodsky-----

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.