Prsatá Miluška Bittnerová (35): Trable se zlomyslným manželem! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 31. května 2023

Svátek slaví Kamila, zítra Laura

Prsatá Miluška Bittnerová (35): Trable se zlomyslným manželem!

Manžel Milušky Bittnerové si z její popularity utahuje.
Manžel Milušky Bittnerové si z její popularity utahuje. (Foto: Aha! - Zbyněk Pecák, Marek Pátek, Martin Hykl, Dana Kolářová, koláž Ahaonline.cz)

Co si budeme povídat, hvězda seriálové Ordinace Miluška Bittnerová je vážně sexy, bez pardonu holka "krev a mlíko". Nedávno jsme zveřejnili fotografie, kde si užívá finskou saunu s finalistkami Miss Junior A mezi mladými kočkami se rozhodně neměla za co stydět. Ale víte, jaká Miluška opravdu je? Co říká na svá plná prsa, jakého má manžela a co si letos přeje pod stromeček?

Na první pohled může herečka působit jako živelný typ. Je to ale jen část její osobnosti. Jak to tedy má? "Jsem introvertní extrovert. Miluju společnost i svůj klid a samotu. Nemám problém ani s jedním. I když je fakt, že mám někdy tzv. přelidněné období. To pak vypnu telefon, jdu do lesa a debordelizuju mozek," prozradila oblíbená herečka v rozhovoru pro Spy.Některé statistiky hovoří o tom, že jeden z prvních pohledů muže na ženu míří do dekoltu. U Milušky to díky jejím vnadám není jiné. Ale nijak zvlášť jí to nevadí. "A co s tím mám dělat?," směje se, ale o zmenšení prsou pomocí plastické chirurgie neuvažuje: "Nemám žádné zdravotní problémy. Proč bych do sebe měla nechat dobrovolně řezat? Odmítám si nechat natahovat kosti, abych byla vyšší, jíst lístek salátu za den, abych vážila třicet kilo, a vůbec standardizovat se do nějakého obecného mediálního obrazu krásy. Jsem herečka. Hraju živé lidi. A překvapivě jsou lidé tvarově různí."

Mediální zájem o osobu herečky pochopitelně zasahuje i do jejího soukromí, potažmo rodiny. Co si o tom všem myslí Miluščin manžel? "Baví se tím. On je trochu zlomyslný," říká Bittnerová, ale neví, jestli je žárlivý. "Snad ano. Ale nedává to najevo. Žárlivost je strašný jed ve vztahu, proč si ho kazit?"

Když se prosadila ve světě showbyznysu, překvapily jí nejvíce plytkost, povrchnost a taktické hry, které se v tomto ranku odehrávají. Co si vůbec myslí o českých celebritách? "To bychom si museli definovat, co je to VIP. Nemyslím si, že všichni lidé, o kterých píše bulvár, jsou pro ostatní velice důležití." míní Miluše Bittnerová. O tom, jakým směrem se ubírá její myšlení svědčí přání k letošním Vánocům. "Přála bych si cestu na Měsíc. Ale asi jsem nebyla hodná, protože tuším, že ji letos pod stromečkem nenajdu," posmutněla sestřička z Ordinace.  

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.