Copak, Lando, došly peníze? Rok po urážkách na Slavících ohlásil Žito obří turné! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 26. ledna 2022

Svátek slaví Zora, zítra Ingrid

Copak, Lando, došly peníze? Rok po urážkách na Slavících ohlásil Žito obří turné!

Fotografie
Fotografie (internal)

Daniel Landa (45), který přesně před rokem během emotivního projevu na Slavících sekl se svou hudební kariérou a rozhodl se stát kouzelníkem Žitem, se vrací zpátky. Zpěvák, který proklamoval, že už nebude vystupovat, protože už nemá potřebnou energii a proto se rozhodl odejít do ústraní, ohlásil velkolepé turné pro rok 2014. A nejen to! Dokonce natočil nový videoklip...

Buď je to blázen, nebo geniální stratég. Anebo mu jednoduše došly peníze a musí se sebezapřením zpátky do vod, ze kterých před rokem raději utekl mezi krvežíznivé žraloky. I tak se dají charakterizovat kroky Daniela Landy, který sice před rokem sekl se svou kariérou, přesto ale na konci svého emotivního projevu sliboval, že se za rok vrátí. A jak se zdá, svůj slib plní opravdu velkolepě. Právě dnes se totiž začaly prodávat lístky na jeho podzimní turné 2014, které Landa nazval opravdu "nečekaně" Žito tour.Landa podle svých internetových stránek bere celé turné jako vyvrcholení své hudební kariéry. Právě tam se totiž představuje jako "spirituální otec a klíčový představitel Žito mystery show, který spatřuje v tomto unikátním projektu vyvrcholení tří dekád svých představení a skladeb, které ho dlouhodobě vynesly na vrcholné příčky českého showbyznysu.

Otázkou jenom zůstává, jestli se jeho slova dají pochopit, že se tentokrát opravdu jedná o jeho poslední vystoupení nebo po turné jenom veřejnosti představí jiné alter ego a představení bude pokračovat dál. My všichni jenom tiše doufáme, že nebude na pódiu plavat s živými žraloky, jako ve svém novém videoklipu Lagu.

Autor:  onl

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.