Povolané celebrity radí Petře Janů: Takhle si udržíš toho svého zajíčka! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 18. července 2025

Svátek slaví Drahomíra, zítra Čeněk

Povolané celebrity radí Petře Janů: Takhle si udržíš toho svého zajíčka!

Petra Janů a nový milenec Daniel
Petra Janů a nový milenec Daniel (Roman Souček / Blesk)

PRAHA (mir, lbp, ida) – Obavy Petry Janů (60), že brzy svého nového milence Daniela (35) omrzí, nejsou na místě. Alespoň pokud bude dbát rad svých kolegyň, které mají také starší životní partnery. Jaký mají recept, aby si udržely mladšího muže?

Vendula Svobodová (41), prezidentka Nadace Kapka naděje

Partner: Josef Pizinger (25), podnikatel: Věkový rozdíl: 16 let

Jak dlouho jsou spolu: 3 měsíce

„To je špatně položená otázka. Měla by znít, co musí dělat žena, aby si jakéhokoli chlapa udržela. Já odpovídám: Zůstat sama sebou! To stačí...“

Helena Vondráčková (66), zpěvačka

Partner: Martin Michal (54), manažer: Věkový rozdíl: 12 let
„Systém je stejný jako u staršího partnera. Jenom je s tím mladším potřeba držet krok a dobře mu vařit.“

Jak dlouho jsou spolu: 12 let


Alice Bendová (40), herečka

Partner: Michal Topol (28), obchodník s ojetými vozy: Věkový rozdíl: 12 let

„Spíš bych se ptala, co má udělat chlap, aby si udržel krásnou starší ženu? Já se nesnažím, aby se mnou byl. Pokud by mi bylo 70, měla bych mít hodně peněz!“

Jak dlouho jsou spolu: 2 roky

Psycholožka Marta Boučková: Mladý milenec jako odměna

Ukazuje se, že víc než počítání křížků jde o to, jakým životním stylem věkově nesourodý pár žije. Běžně se toleruje, že pán důchodového věku má velmi mladou partnerku, ale skóre se vyrovnává a i ženy ve zralém věku nad padesát let mají mladé partnery. A jde především o ženy typově podobné Petře Janů. Celý život žijí zdravě, cvičí a hlídají se v jídle. O hodně mladší partner je v tomto případě příjemná odměna za tu všechnu námahu a boj s časem.



Přečtěte si
baronessa
9. 12. 2013 • 16:58

chybí mi vyjádření Báry Basikové.

Inka
18. 11. 2013 • 06:23

....no, třeba 10 let, pochopím. Ale u p. Petry je to už proti přírodě

denia
7. 11. 2013 • 06:56

To si musí starší žena umět vybrat.Nejlíp to vystihla Alice Bendová.Obchodník s ojetými auty umí ocenit i ojetou partnerku.

jarypadlo
4. 11. 2013 • 19:52

Hola Petro,nedej na kecy všech inteligentů a žij si svůj osobní i umělecký život tak jako doposud.Bulvár se nemá čeho chytit a hledá kam si může troufnout.MÁŠ VÝRAZNĚ NAVRCH!

jity
4. 11. 2013 • 09:45

Divím se, že tady někomu vadí co si dělá Petra ve svém soukromí. Děti nezneužívá a toto v 35ti je snad už dospělý chlap. Tak pro mne za mne ať si dají i za mne.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.

Známé celebrity
Agáta Hanychová • Anna K. • Anna Slováčková • Artur Štaidl • Bolek Polívka • Dagmar Havlová-Veškrnová • Dagmar Patrasová • Daniela Písařovicová • Dominika Gottová  • Eva Burešová • Eva Samková • Felix Slováček • Filip Blažek • František Ringo Čech • Hana Gregorová • Hana Zagorová • Helena Vondráčková • Hynek Čermák • Iva Kubelková • Ivana Gottová • Iveta Bartošová • Jakub Prachař • Jan Čenský • Jan Kraus • Jana Adamcová Nováková • Jana Boušková • Jaroslava Obermaierová • Jiří Bartoška • Jiří Krampol • Jiřina Bohdalová • Jitka Čvančarová • Josef Kokta • Karel Gott • Karel Šíp • Kate Middleton • Kateřina Brožová • Libor Bouček • Linda Rybová • Lucie Bílá • Lucie Borhyová • Lucie Šafářová • Lucie Vondráčková • Lukáš Vaculík • Mahulena Bočanová • Marek Eben • Marta Kubišová • Martin Dejdar • Michal David • Monika Marešová-Poslušná • Ondřej Gregor Brzobohatý • Pavla Tomicová • Petr Janda • Rey Koranteng • Sára Affašová  • Sara Sandeva • Simona Krainová • Štefan Margita • Taťána Kuchařová • Tatiana Dyková • Tereza Kostková • Tomáš Plekanec • Václav Neckář • Veronika Arichteva  • Veronika Gajerová • Veronika Žilková • Vojtěch Dyk • Vojtěch Kotek • Zdeněk Pohlreich • princ George • princ Harry