Čarodějnice Zdena Regina: Seznam úchylek VyVolených! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 22. ledna 2022

Svátek slaví Slavomír, zítra Zdeněk

Čarodějnice Zdena Regina: Seznam úchylek VyVolených!

Čarodějnice Zdena Regina odhalovala úchylky soutěžících.
Čarodějnice Zdena Regina odhalovala úchylky soutěžících. (Foto: TV Prima)

Nové koště dobře mete, a zvlášť skutečné čarodějnici, když jí prsknou mezi bandu nevyrovnaných exotů, jako se to stalo včera ve Vile. Věštkyně si s sebou mohla přinést magické propriety, a tak mají ve Zdeně ostatní mocného soupeře. Hned při první příležitosti věštkyně zjevila, jakými intimními anomáliemi trpí VyVolení.

Co prozradila na ženské osazenstvo?

Tělnatá Romana prý trpí především nedostatkem lásky. Ačkoliv se ráda chlubí svou potřebou drsného sexu, ve skutečnosti by chtěla partnerovi držet a při tom se cpát brambůrky!

Nehezká Lucka má prý, chuděra, úchylek spoustu. Je trochu do větru, půlku věcí, o kterých mluví také vykoná. Baví ji a láká toho vyzkoušet co nejvíc. Holt neklidné mládí.

Počůraná Nikol si prý v intimním životě na urinální hrátky nepotrpí. Na chlapa si musí zvykat a dělá zbytečné vlny, když vyhledává nicotné problémy. Překvapivě má být hodně citlivá a není na prachy.

Lesbička Pavlína to prý má ráda. Dokáže si poradit sama, když to nemá. Ve vztahu prý často chybuje a v budoucnosti na ní čekají peníze. Že by výhra z VyVolených?

Překvapivě zvrhlá Eva prý nemá úchylku žádnou. Erotické hrátky s dogou jsou zřejmě normální. Trpí především tím, že přitahuje problémové lidi. Proč asi?


Co prozradila na mužské osazenstvo?

Vladko si prý druhého rád vychutnává a rád s ním občas flákne do sena. Trápí ho nenaplněnost (čím?) a má nutkavou potřebu sdílet a vyjadřovat emoce.

Ládík je zvídavý chlapec, a tak prý rád vyzkouší úplně všechno. Pomaleji dospívá a potřebuje vedle sebe nějakého dominantního člověka. Z reakcí druhých má strach.

Lamželezo Jafar je prý necitelný vetřelec s problémem najít partnerku, která mu vyhoví. Dokonce ho provází nějaká mrtvá duše. Že by nějaký mord? Po šedesátce mu má nehoda změnit život.

Honza nic vědět nechtěl. Čarodějnice Zdena mu však předpověděla, že pokud žádnou úchylku nemá, stejně se nějaká časem projeví.Autor:  moc

Přečtěte si
opportunity
17. 10. 2013 • 09:34

kriona
17. 10. 2013 • 08:49

Tak to nám o nich nic nového neprozradila! Vše mohla vypozorovat z vily. Asi to taková umělkyně nebude. Dneska holt může dělat věštkyni každý, stačí říct maté veliké srdce, budete šťastný apod. všechno ale nic konkrétního!! Stačí se podívat na cikánku Jolandu a peníze se sypou a lidi volají no proč ne když jsou lidi blbý a baští jim to!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.