Leoš Mareš: Chci vypadat jako kluci z Mandrage – budu se malovat! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. července 2024

Svátek slaví Čeněk, zítra Ilja

Leoš Mareš: Chci vypadat jako kluci z Mandrage – budu se malovat!

 (Blesk - Michal Beránek)

Moderátor Leoš Mareš v Ranní show na Evropě 2 proklepl členy kapely Mandrage kytaristu Pepu a bubeníka Matese. Ačkoliv přišli především představit nejnovější song, oba moderátory nejvíc fascinovala vizáž jednoho z mladých umělců. Leoše dokonce tak, že ho chce v rockerském líčení následovat.

Jsi hodně výraznej a opravdu vypadáš jako Jack Sparrow (z filmu Piráti z Karibiku – pozn. redakce),“ zhodnotil vzhled svého hosta moderátor Leoš Mareš, známý svými vtípky a ještě na adresu bubeníka Matese z Mandrage dodal: „Já nechápu, ty si se normálně líčil do rádia, nebo to máš permanentně vytetovaný?“ Ten se naštěstí nenechal rozhodit a tak jen přiznal, že líčení mu zůstalo ze včerejší schůzky.

Mareše evidentně jeho líčení, které opravdu velmi připomíná filmovou postavu piráta Johnyho Deppa, uchvátilo natolik, že ještě v hodnocení pokračoval: „Totiž, ty kdybys neměl ty vousy, tetování a vlasy, co máš, tak bys vypadal trochu jako travestita, ale tím že máš kolem ještě ty rockerský propriety, tak to vypadá svým způsobem docela hvězdně.“ Kytarista Pepa mu prý pro změnu připomíná motocyklového závodníka, co jezdí freestyle.

Tak či tak, kapelu tvoří opravdové osobnosti. Jak přiznal bubeník Mates, jejich zpěvák, který v jiných kapelách bývá i frontmanem, se v médiích neprezentuje. Jeho roli zastupuje právě on a Pepa: „My to máme tak, že náš zpěvák je frontman na pódiu a my dva jsme frontmani mimo pódium. On žije úplně na jiný planetě, já doufám, že na tuhle planetu jezdit nikdy nebudu a on tam bude jezdit jen na občasné výlety.“

Po umělecké stránce to naštěstí kapele klape a tak dnes představili nový singl Siluety z alba, které by mělo vyjít v listopadu. A co o něm tvůrci prozradili? „Je to už druhý singl z alba a myslím, že se nám tahle písnička povedla. Nevím co říct víc, nejlepší je si tu písničku pustit.“

Jestli dosáhne stejné úspěšnosti jako jejich legendární hit Šrouby a matice, to se teprve uvidí.

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.