Umělec nebo úchyl? Místo štětce strká do barev penis! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 6. prosince 2023

Svátek slaví Mikuláš, zítra Ambrož / Benjamín

Umělec nebo úchyl? Místo štětce strká do barev penis!

Pricasso při práci.
Pricasso při práci. (Profimedia.cz)

Australský umělec Tim Patch (62) zvolil k malování netradiční metodu – svá plátna zdobí penisem. Specializuje se na portréty, akty, ale i krajinky. A jak takové malování probíhá?

„Na otáčivý stolek si položím paletu s různými barvami. Do jedné ruky vezmu plátno, do druhé svůj penis, který používám místo štětce,“ vysvětluje umělec.

„Malování mi šlo už ve škole, dokázal jsem nakreslit všechno. Hlásil jsem se na různé umělecké školy, ale alternativní umění mě bavilo víc. Není to vždycky jednoduché, vystupovat před všemi těmi lidmi. Jako malý jsem byl dokonce hodně stydlivý, ale teď už se cítím úplně normálně, i když jsem nahý.“

Avšak při větším pracovním tempu jeho chlouba trpí. „Když maluju 4 dny v kuse, tak si pak na něj nemůžu ani šáhnout,“ dodává Tim Patch, jež si zvolil uměleckou přezdívku Pricasso. Nejčastěji maluje na různých erotických festivalech, ale v roce 2010 se objevil i v německém Talentu.Přečtěte si
bledulkafialka
14. 10. 2013 • 12:01

Prase jedno

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.