Klan Jacksonů u soudu nepochodil... Nedostanou ani floka! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 29. února 2024

Svátek slaví Horymír, zítra Bedřich

Klan Jacksonů u soudu nepochodil... Nedostanou ani floka!

Klan Jacksonů je rozsudkem pobouřen.
Klan Jacksonů je rozsudkem pobouřen. (Reuters)

A je rozhodnuto. Společnost AEG Live, která měla pořádat turné Michaela Jacksona This Is It, jehož zahájení už se americký zpěvák nedožil, nenese žádný podíl na jeho smrti. Klan Jacksonů, který společnost z jeho nečekaného úmrtí vinil, tak nedostane ani vindru!

Michael Jackson zemřel 25. června 2009 po předávkování silným anestetikem propofol. Jeho osobní lékař Conrad Murray si za neúmyslné zabití odseděl dva roky a koncem měsíce má být propuštěn z vězení.

Zpěvákova rodina ale dává vinu i společnosti AEG Live, která Jacksona svěřila do jeho péče. Po firmě požadovali nenasytní pozůstalí odškodné ve výši v přepočtu 1,6 miliardy korun! Plus další čtyři miliardy jako ušlý zisk za neuskutečněnou koncertní šňůru. Promotéři prý vytvářeli na zpěváka tlak, kvůli němuž nespal a ládoval se stále vyššími dávkami medikamentů. Až se mu ten poslední »propofolový koktejl« stal osudným...

Porota ovšem po pěti měsících rozhodla, že společnost AEG Live se ničím neprovinila. O Jacksonově závislosti na propofolu prý totiž věděl jen on a jeho lékař.

Zpěvákova matka Catherine (83) se ale nevzdává: „Zvažujeme další postup, zkusíme všechny dostupné možnosti,“ sdělila po prohraném soudním procesu. Nedostatkem peněz tedy očividně netrpí...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.