Bývalý šéf Primy se oženil: Na svatbu Dvořáka měli přístup jen boháči! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 26. září 2022

Svátek slaví Andrea, zítra Jonáš

Bývalý šéf Primy se oženil: Na svatbu Dvořáka měli přístup jen boháči!

 Dvořák se oženil v odsvěcené kapli na Smíchově.
Dvořák se oženil v odsvěcené kapli na Smíchově. (David Malík)

Přísně střeženo! Tak pojal svoji svatbu s modelkou Andreou Seidlovou bývalý ředitel TV Prima a pražského dopravního podniku Martin Dvořák (43). Akci pro pozvané boháče hlídali bodyguardi.

Dvořák nechvalně proslul údajnými kšefty s lobbistou Ivo Rittigem, na jehož účet odtékaly miliony z prodeje jízdenek na pražskou MHD. Ani to mu ale nezabránilo v tom, aby svoji svatbu pojal ve velkém stylu.

U hotelu na pražském Smíchově nechyběly luxusní limuzíny a dámy v drahých róbách. Mezi pracháči, kteří na utajovanou akci dorazili, byl například italský restauratér Emanuele Ridi, nebo synovec herce Pavla Landovského, bohatý podnikatel Pavel Slabý.

Autor:  rvs

Přečtěte si
axana
9. 9. 2013 • 08:02

Jo takovýhle svatby jsou super. On znuděnej ksicht a ona modelka co si tenhle znuděnej ksicht bere proto že ho strašně moc miluje. No a znuděnej ksicht má on proto, že myšlenka jak pěkně a velmi jednoduše okradl českej bl.bej stát o spoustu milionů je fakt nudná. Kdyby ho aspoň někdo vyšetřoval k rimu, třeba jako Ratha. Rath holt měl smůlu a patřil k ČSSD, proto ta přísnost. Takže je to celé fakt nuda. Musíte holt ukrát aspoň 100 melounů, pak podplatíte lehce koho potřebujete. Ne dlužit na daních tisíc korun. To je snad dnes už každýmu jasný.

britva
8. 9. 2013 • 23:04

dobrá fotka on se žení a čumí do mobilu dement. alespoň na svadbu bych ten mobil nechal domu

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.