Má na to? Yvetta Blanarovičová ukázala ve 49 letech rozkrok! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 19. května 2024

Svátek slaví Ivo, zítra Zbyšek

Má na to? Yvetta Blanarovičová ukázala ve 49 letech rozkrok!

Yvetta nedokázala v roli agentky ohlídat scénář ani kalhotky.
Yvetta nedokázala v roli agentky ohlídat scénář ani kalhotky. (koláž Ahaonline.cz)

Hraje největší dvojitou agentku všech dob, ale Mata Hari by z ní nebyla! Zpěvačka a herečka Yvetta Blanarovičová (49) neumí sama uhlídat ani scénář s tajnými informacemi.

Muzikál Mata Hari má sice premiéru až 26. září, ale všechny podrobnosti o něm už unikly ven. Paradoxně se o to postarala představitelka titulní role Yvetta Blanarovičová, která zapomněla scénář v baru!

„Seděl jsem s přáteli v jednom podniku v centru Prahy a přišla tam rozjařená paní Blanarovičová z divadla, které je přes ulici,“ prozradil čtenář, který scénář našel a předal deníku Aha! „Byla tam se skupinkou dalších lidi a v baru strávila zhruba čtyři hodiny. Chovala se dost hlučně. Poté, co s přáteli dopili poslední láhev vína, odešla zhruba kolem půlnoci a na židli zapomněla scénář... Nechala ho tam jen tak ležet,“dodal nálezce.

Ztratit tak důležitou věc, jako je scénář k hlavní roli, je pro muzikálového herce velký problém. Proto jsme ho chtěli Yvettě vrátit...

„Vy jste našli můj scénář? No, to jsem ráda. Myslela jsem, že už ho nikdy neuvidím,“ reagovala zpěvačka. Ztracený scénář však zpátky nechtěla.„Do půl jedné do noci jsem dopisovala poznámky do nového, abych mohla zkoušet,“ dodala Blanarovičová a zapřísahala se, že svůj původní scénář v žádném případě v baru ztratit nemohla. Otázka kde se tam tedy vzal, je stejná záhadná jako Mata Hari!
Přečtěte si
bobosa
5. 9. 2013 • 09:49

V AHA totiž rozkrok niko nemá

prroud
4. 9. 2013 • 12:44

Co je vyjimecnyho na rozkroku kterej mame vsichni od narozeni az do smrti?

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.