Tajemství bolestí Džambulčiny hlavy odhaleno: 3,37 promile alkoholu v krvi! Ivetu děsí abstinenční příznaky! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 1. října 2022

Svátek slaví Igor, zítra Olívie

Tajemství bolestí Džambulčiny hlavy odhaleno: 3,37 promile alkoholu v krvi! Ivetu děsí abstinenční příznaky!

Ivetě naměřili  3,37 promile alkoholu v krvi
Ivetě naměřili 3,37 promile alkoholu v krvi (koláž Ahaonline.cz)

Pokud ještě existuje někdo, kdo pochybuje o alkoholismu Ivety Bartošové /47), lékařská zpráva z Bologni jej navždy umlčí. Zpěvačce tady naměřili 3,37 promile alkoholu v krvi, což hraničí s ohrožením života.

Když Zdeněk Macura uveřejnil fotku Džambulky na pláži v obráceně oblečených plavkách, všem se zdálo, že je v bezvědomí. A skutečnost nebyla daleko od pravdy. Iveta byla totiž permanentně pod vlivem alkoholu a lékaři jí při vyšetření naměřili hodnotu, při níž mohla upadnout do transu.

 

Neustále bolesti hlavy jí tak nezpůsobilo zranění, ale alkohol, který se ve velkém množství proléval jejím tělem. Macura ovšem věděl, že jí oblíbený nápoj nesmí odepřít, jinak by mohla zkolabovat.

 

„Ona dokáže vytvořit takový dojem, že za chvilku umře. Takže jsem byl několikrát sám vylekanej,“ přiznal Blesku Zdeněk, který ji ochotně napájel. »Čucíky«, které Iveta vyžadovala, se snažil alespoň ředit, aby její spotřebu omezil.

 

„Dokonce jsem měl v plánu, že koupím tester, abych jí ukázal, že už má určité množství promile v krvi, aby se nemusela bát abstinenčních příznaků. Z toho má opravdu velký strach,“ popsal Macura kritický stav Bartošové.Přečtěte si
nyxx
16. 7. 2013 • 15:53

To už není dávno schopná rozpoznat realitu.Jestli-že ta její hospodyně řekla, že už před spoustou let musela pít víno, aby si udržela hladinku, protože měla strach být bez alkoholu, tak na to nepotřebuje Rychtáře.Ona se k tomu chlastu dostane i bez cizí pomoci.

alla
16. 7. 2013 • 11:02

Je to hodně smutné, ale v rukou Rychtáře se z ní stala cvičená opice, kterou, když potřebuje, pustí do výběhu, ukáže veřejnosti a potom jí zase zavře. Protože už není schopná vydělávat peníze zpíváním, prodává jí bulváru. Ona už není ve stavu, aby rozpoznala realitu.

eisenbieger
16. 7. 2013 • 09:48

dalsi Fake ...to uz se neda ani cist , jeste ze ten tistenej nekupuju

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.