Magda Malá ukázala dceru: V 11 letech ji už přerostla! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 26. května 2022

Svátek slaví Filip, zítra Valdemar

Magda Malá ukázala dceru: V 11 letech ji už přerostla!

Fotografie
Fotografie (internal)

Zpěvačka Magda Malá (45) své jméno nezapře. Patří k nejmenším hvězdám českého showbyznysu a ve výšce ji už předčila dokonce i její dcera.

Matka se stejnojmennou dcerou se sešly u příležitosti prezentace finalistek soutěže Batist Nej sestřička, kde nebyla o známé tváře nouze. Magda Malá však byla se svou Magdičkou k nepřehlédnutí. „To je hrůza, moje dcera už mě přerostla,“ smála se muzikálová hvězda.

Svými potomky se přišly pochlubit i Kateřina Kristelová a Míša Nosková. První z nich přivedla Claudinku, druhá Elišku. Noskovou teď čekají milé pracovní povinnosti, s muzikálem Casanova se vydá až do Jižní Koreje. „Už se moc těším, budeme tam hrát pro naše krajany. Bude to rozhodně moc fajn. Jen ten let… Já nerada lítám, docela se bojím,“ přiznala Míša.

Finálový večer Batist Nej sestřičky bude společně s Lukášem Hejlíkem moderovat Lucie Koňaříková Salamé. Ta na akci nedorazila v nejlepší náladě, protože ji život znepříjemnil zloděj. „Někdo mi na chodbě ukradl drahý kočárek. Jsem zoufalá, protože tohle je opravdu vrchol drzosti,“ řekla sklesle dvojnásobná maminka.

Autor:  cam

Přečtěte si
paracelsus
25. 6. 2013 • 09:54

Tahle paní je zapšklá a nesnášenlivá, má jen to, co si zaslouží, jako každej. Ona pořád do médií naříká a běduje, jakej je chudák, přitom pracuje, žije sama s dcerou - no a co, takových je spousta. Jen ona pořád ze sebe dělá chudinku a žebrá o pozornost a o dárky

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.