Drama v Ordinaci: Dceři Stránského hrozí amputace nohy! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 3. července 2022

Svátek slaví Radomír, zítra Prokop

Drama v Ordinaci: Dceři Stránského hrozí amputace nohy!

Dcera doktora Kováře na vyšetřovně. Holčička je ve vážném stavu, přijde o ledvinu a hrozí jí amputace!
Dcera doktora Kováře na vyšetřovně. Holčička je ve vážném stavu, přijde o ledvinu a hrozí jí amputace! (MAKO.jr)

Obrovské drama zažili včera všichni, kdo si nenechali ujít seriál Ordinace v růžové zahradě 2. Dcera doktora Oty Kováře, kterého představuje herec Martin Stránský (43), totiž utrpěla vážnou nehodu a dokonce jí hrozí amputace nohy! Podaří se Stránskému končetinu jeho malé Míši v podání dětské hvězdy Jany Kepkové (13) zachránit?

Natáčení dopravní nehody s malou Míšou přitom patřilo k jedněm z nejtěžších za celou dobu! „Kvůli dopravní nehodě musela být uzavřená celá křižovatka. Bylo tam několik odborníků z řad kriminalistů a přítomna byla i záchranka. Byla to jedna z nejnáročnějších scén,“ řekl Aha! jeden ze členů štábu.

Celá nešťastná událost se přitom seběhla během kratké chvilky. Zatímco Ota Kovář s přítelkyní Kateřinou, kterou hraje Jana Stryková (34), pořádali rozlučkový večírek s Kamenicí, měla Míša trávit čas na oslavě narozenin své kamarádky. S ní se ale nepohodla a tak zavolala Kateřině, že za nimi přijde do baru u Čerta. Tam už ale nedošla.

Když čekání na dceru trvalo až příliš dlouho, vydal se jí nervózní Ota hledat. Pak už ale nebyl na nic čas, protože zraněná seriálová dcera potřebovala akutně operovat! „Při operaci byly používány prasečí orgány, které jsou nejpodobnější těm lidským,“ vysvětlil člen štábu. Při operaci museli lékaří vzít dívce dokonce ledvinu, a co hůř, hrozí amputace poraněné nohy!
Sledujte už zítřejší Ordinaci a uvidíte, jak celé neštěstí pro doktora Kováře a jeho dcerku dopadne.Autor:  pet

Přečtěte si
bobosa
5. 6. 2013 • 16:02

Natáčení dopravní nehody..... kur.va a co tam bylo tak složitého že to tak zveličujete? uniko mi něco ze záběru?? byla tam vidět jen posr...aná sanitka a nic víc.........zas další grc novinářské kachny.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.