Lukáš Hejlík z Ordinace: Pronajímá chalupu i se psem! Došly mu peníze?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. července 2024

Svátek slaví Drahomíra, zítra Čeněk

Lukáš Hejlík z Ordinace: Pronajímá chalupu i se psem! Došly mu peníze?!

Lukáš Hejlík
Lukáš Hejlík (Foto Aha! - Mária Rušinová)

Krasavec z nováckého seriálu Ordinace v růžové zahradě Lukáš Hejlík (32) se dal na „podnikání“. Pronajímá totiž svou chalupu v Říčkách u Brna, kterou měl ještě nedávno za svůj domov a kde žil s přítelkyní. Po rozchodu se ale přemístil do Prahy a teď malou „farmičku“ i se zvířaty pronajímá. Dokonce včetně psa.

„Chalupa má dva obývací pokoje, 3x2 lůžka, plus eventuálně jednu přistýlku,“ tak zní inzerát, který si Hejlík dal. „U domu je také pes Šprček, který se jednou denně krmí. Stádu ovcí chybí občas maximálně voda a procházky kolem pastvin jsou malebné. Práce tedy na hospodářství není,“ vzkazuje zájemcům Hejlík, který nestíhá do Říček jezdit.

„Rozhodl jsem se to pronajmout. Musí to mít někoho, kdo se o to bude starat,“ svěřil se Aha! herec, kterému se hodí každá koruna. Honoráře z natáčení Ordinace nejsou závratné. Lukáš má zhruba pět tisíc za natáčecí den a při dvou dnech v týdnu, to není nic na přílišné vyskakování.

Nájem za chalupu

Na týden zaplatí osoba 400 korun za den, při pronájmu po dnech 500 korun za den.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.