Iveto, pozor! Boura na tebe ušil boudu! Jeho film je velký podvod... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 26. ledna 2022

Svátek slaví Zora, zítra Ingrid

Iveto, pozor! Boura na tebe ušil boudu! Jeho film je velký podvod...

Slávek Boura měl s Ivetou nekalé plány
Slávek Boura měl s Ivetou nekalé plány (koláž Ahaonline.cz)

Ze zadlužené bývalé hvězdy Novy Slávka Boury (49) se vyklubal podvodník. Kdo ví, co zamýšlel s Ivetou Bartošovou (47), když jí lákal do svého filmu. Jedno je však jisté. Snažil si ji zavázat pochybnou smlouvou, která se nezdála ani samotné zpěvačce. A chytře od kšeftu dala ruce pryč.

Deníku Aha! se podařilo získat smlouvu, která pro Bartošovou byla víc než nevýhodná. Zaváněla totiž podvodem. Zpěvačce jí sice donesl taxikář Boura, ale pod filmem je podepsaná společnost Win Thorio, která není ani zapsaná v obchodním rejstříku a je vedená jen pod ochrannou známkou. Zároveň s ní je spojené jméno Moniky Berné, která je partnerkou Boury. Ta má na svědomí i muzikál Naháči, který skončil velkými dluhy. Až příliš náhod najednou.


Proto deník Aha! oslovil právničku, aby se smlouvě podívala na zoubek. „To je ta smlouva? To jsem ještě neviděla,“ byla první reakce právničky. „Nepůsobí věrohodně a už vůbec se netváří seriozně. Tohle opravdu někdo nemůže myslet vážně s těmi vágními formulacemi. Dá se pochybovat o platnosti smlouvy, chybí také finanční rámec,“ vysvětlila právnička.

Právní komentář ke sportým bodům smlouvy

„Nejsou specifikovány povinnosti, jak se má paní Bartošová podílet na výpravě a propagaci filmu. Je to široký pojem.“

„Znamená to, že můžou její jméno a příběh využít i jinak, než za účelem filmu. Mohli by ho třeba natočit bez paní Bartošové – o ní bez ní – a ona s tím nic neudělá. Je strašně široké spektrum možností, jak by mohli její příběh zneužít.“

„Kdo je Win Thorio? Člověk nebo společnost? Kdo se skrývá pod tímto autorem? Zároveň není zřetelné, jestli jde o majetnictví práv na film, nebo na příběh? A také není specifikována doba, na jak dlouho poskytuje majetnictví.“

„Je otázkou, nakolik je pan Rychtář oprávněný něco podepisovat a jestli má vůbec zplnomocnění.“

„Win Thorio? Společnost není možné dohledat v obchodním rejstříku. Jedná se jen o ochrannou známku. Na justici není vedený ani pan Fiedler. Strany musí být jasně identifikovány, aby mohlo vůbec dojít k podpisu.“Přečtěte si
ashzum
8. 7. 2013 • 14:44

No ano, už by měli vymyslet velkou pardubickou pro přestárlý koně a kobyly aby se nezadejchaly při běhu stylem "vyprsená"! To jset tady Ivet dostali na kolena, tedy na pláž, díky dobromilci. Jiana by jste ji zase jen sssssáli !

core69
1. 7. 2013 • 22:33

Točit něco s ochlastou a mlátičkou Rychtářem? Blázen to jen může být! Tu jízdu bych nikomu nepříla. A co takhle prachy, jééé, není to náhodou o prachách a jak je ulejt, Berná, co myslíte ? Slušně jste na Naháčích vydělala, že? A nikdo aý na vyjímky zaplaceno nedostal, stydte se zubatá nafouklá figurka.

ashzum
12. 6. 2013 • 22:11

Monika Berná si od chudáka expřítele v Nymburce nechala zaplatit transplantaci umělých prsou. Pak když už měla naoperovaná UMĚLÁ PRSA expřítele kopla. Tak zústaly zlatokopce z NB Monice Berné umělá prsa. Dobrý ne? Proto chodí s vypjatou hrudí, vyprsenou chůzí. Chlubí se umělými kozisky. Koňským obličejem se chlubit Berná nemúže. V Nymburce jí říkáme KŮŇ s umělými vytahanými kozisky.

blecha321
12. 6. 2013 • 22:07

Monika Berná by měla chodit kanálama. 50tiletá vyzubená s koňským předkusem by neměla vůbec lézt na obrazovku. Leda na Silvestra, aby jsme se pobavili z její kobylí tváře. V NB recitovala a všichni sme se nasmáli její koňský tváři. Monice Berné už ujel vlak a ona to nechce pochopit, že o takovou pseudoumělkyni, toužící po slávě nikdo netostojí! Berná je po skandálu Naháči akorát všem pro smích! Má ještě tu drzost ukázat se na veřejnosti? Vrásčitá, sešlá stařena Monika Berná. Ožralá a šla z postele do postele v NB. Zlatokopka Monika Berná co jde přes mrtvoly. Pozor na Bernou !!! Slávku otevři oči ať tě neoškube Zlatokopka s koňským piskem Berná !!!!

blecha321
12. 6. 2013 • 22:01

V Nymburce jezdila Monika Berna s rodinkou trabantem a chlastali s jeji mámou v hospodě až hrůza. Moniko Berná: Vozrala ses po 12ti lety Whiskey v nymburským lokále, válela ses pak v bahně jaks byla vožralá!! Copak si to nepamatuješ Moniko Berná jak ses v Nymburku ožírala?? Všichni si tě tady pamatujem ty nádhero s kobylím obličejem !! Moniko Berná s koňskými zuby! Nymburčani vás tady znají jaký jste s maminkou častý návštěvníci hospod. Vyrostla si na pivě, proto máš ten tvůj obličej Berná tak zakřivenej a VYPADÁŠ JAKO KŮŃ !!! Hlavně KOŃSKÉ ZUBY A PŘEDKUS MONIKY BERNÉ !! Lidi ta by mohla hrát strašidlo v hororu, vždy´t je úplňě hnusná a k smíchu 50tiletá použitá, stárnoucí rašple Monika Berná! Jdi do hrobu ty nádhero z paneláku NB. Toužila si po slávě a zatím jseš OSTUDA NYMBURKA !

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.