Trápení Kamily Moučkové: »Kamarádka« Brejchová jí přebrala chlapa, další utekl s jejich chůvou | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 29. ledna 2022

Svátek slaví Zdislava, zítra Robin

Trápení Kamily Moučkové: »Kamarádka« Brejchová jí přebrala chlapa, další utekl s jejich chůvou

Kamila Moučková Janě Brejchové nikdy neodpustí
Kamila Moučková Janě Brejchové nikdy neodpustí (koláž Ahaonline.cz)

Legendární televizní hlasatelka Kamila Moučková oslaví v dubnu 85. narozeniny. Její život byl plný nepříjemných okamžiků. O ten nejhorší se postarala herečka Jana Brejchová (73).

Moučková se poprvé vdávala už v 18 letech, kdy si vzala herce Miloše Williga. Jejich vztah však vydržel jen dva roky, protože manželství zničil Josef moučka, do něhož se Kamila zamilovala. Tehdy už měla dceru Kateřinu a pustila se do nového manželství.

Nevěra se jí ovšem vymstila a nový partner se později zachoval podobně. Začal si románek s mladou studentkou, která hlídala jejich děti v době, kdy Kamila Moučková chodila do práce.Se třetím osudovým mužem Moučkovou seznámila Jiřina Švorcová. Láska mezi ní a hercem Jiřím Zahajským vydržela dlouhých 31 let, než jej svedla Jana Brejchová. „S Jirkou jsme se milovali jako dva blázni. Ta láska byla s věkem čím dál silnější. O to hůř jsem jeho odchod přijala, málem jsme umřela. I když neumím nenávidět, Jana byla jediná, ke které jsme tuto emoci cítila,“ řekla Moučková magazínu Ona Dnes.

Nenávist mezi ní a Brejchovou neskončila ani smrtí Zahajského. V roce 2007 se setkaly na jeho pohřbu, ale Moučková zůstala neoblomná. „Jirka byl sice ten, který odešel, měla bych to tedy vyčítat spíše jemu, ale on v té době už dost pil a Jana toho využila. Náš partnerský vztah byl tehdy poznamenaný jeho pitím, vznikl mezi námi jakýsi klín, do kterého se ona napasovala,“ řekla později pro Aha! hlasatelka.

Přečtěte si
irena14
24. 1. 2014 • 22:12

Vazena pani Mouckova, vzdycky jsem Vas obdivovala jako chytrou zenskou s nekonecnym espritem. Vypadate stale naprosto uzasne! Preju Vam i do dalsich let zdravi a radost ze zivota.

hillaarkaa
27. 3. 2013 • 17:41

Schválně-které víc mazala???

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.