Václav Sloup (77) v domově důchodců: Paměť už mi neslouží! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 18. května 2022

Svátek slaví Nataša, zítra Ivo

Václav Sloup (77) v domově důchodců: Paměť už mi neslouží!

Václav Sloup si spokojeně žije v domově důchodců.
Václav Sloup si spokojeně žije v domově důchodců. (Aha! – Alexandr Malachovský, ara)

Hvězda Chalupářů a Záhady hlavolamu Václav Sloup (77) se rozhodl žít v domově důchodců v Libochovicích. Po tolika letech od posledního natáčení si na některé momenty filmové momenty vzpomíná jen stěží…

„Protože mi za tři roky bude osmdesát, tak už mi paměť moc dobře neslouží a je taková trochu oslabená. Abych byl upřímný, už si z toho natáčení moc nepamatuji, protože je to hrozně dávno,“ říká o Chalupářích v časopise Sedmička.

„Víte, když člověk zestárne, tak tyhle věci nebere až tak vážně a zajímá se o jiné záležitosti,“ vysvětluje herec smířlivě.

Václav Sloup si život v domově důchodců, daleko od svých hereckých kolegů, vybral dobrovolně. „Na Žižkově jsem byl opravdu rád, ale už to nešlo. Když vám je pomalu osmdesát, tak soběstačnost je horší. Mám starostlivou dceru, hezký byt, ale já si tenhle domov důchodců vybral sám, protože jsem chtěl bydlet sám,“ uzavírá herec.

 Přečtěte si
mrazkovka
11. 10. 2013 • 10:10

No pokud mu už paměť moc neslouží, tak by měl začít užívat ginkgo s lecitinem. Krom paměti mu pomůže i na cholesterol a prokrvení končetin. Můj děda má devadesát a kupujeme mu ginkgo s lecitinem pravidelně a k tomu křížovku a můžu říct, že má paměť lepší než já A to je mi třicet….

ornel
12. 3. 2013 • 19:57

ač nejsem pražák,tak jsem jej před asi rokem potkal před poliklinikou na Karlově náměstí.Sešlej tak,že by mu člověk dal na polívku.Dlouhej ušmudlanej hubertus,kostkovaná čepice a hůl.Stáří je v některých případech kruté.

analfabet
11. 3. 2013 • 23:57

Ti to řeknu a ty to vykecáš, gerontko!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.