Konec populárního dua: Vaškovi utekla Eva! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 26. ledna 2022

Svátek slaví Zora, zítra Ingrid

Konec populárního dua: Vaškovi utekla Eva!

Eva a Vašek
Eva a Vašek (Aha! – Martin Pekárek, archiv Evy a Vaška)

Slavné pěvecké duo »Eva a Vašek« slaví letos 24. výročí. Jenže to vypadá, že se brzy rozpadne. Deníku Aha! to naznačil sám Vašek Ševčík (60). „Nevylučuji, že do budoucna pozvolna ustoupím do pozadí,“ prohlásil s tím, že by v pěvecké kariéře pokračovala dál jen jeho manželka Eva Ševčíková (42). Ta už má v tuto chvíli několik pracovních nabídek ze zahraničí.

Vaše kchce ustoupit do pozadí z několika důvodů. Především kvůli svému věku. „To ale neznamená, že končím teď hned. A v žádném případě v tom nehledejte nějaké spory mezi námi,“ řekl nám Vašek, který je o 18 let starší než Eva.

Právě tu teď čeká několik sólových projektů v zahraničí, kde bude vystupovat pod novým uměleckým jménem. „Naši přátelé z Austrálie nám poslali návrh »Eva Adams« a ten se nám zalíbil. Eva bude vystupovat a natáčet pod tímto jménem. Bylo by divné, kdyby se jmenovala »Eva a Vašek« a já u toho nebyl,“ upřesnil nám Ševčík.

To, že čeká jeho manželku kariéra v zahraničí, ale podle něj neznamená, že by v budoucnu už společně nevystupovali. „Pokud bude zájem, nadále budeme koncertovat jako »Eva a Vašek«. Ale nebudeme omlazovat repertoár. Chceme, aby naši starší posluchači byli spokojeni,“ dodal Ševíčk. Ten společně s Evou vystoupí už tento týden v pátek od 10 hodin v pražském Království železnic.Přečtěte si
anezat
23. 1. 2013 • 22:03

Jejich písně vůbec nemusím, ale ona má hudební vzdělání a když vidím kolem sebe, jak kdejaký ochmelka si muzikou přivydělává v zahraničí, nevím proč by tam nemohla pracovat. Bez něj bude s jiným repertoárem určitě úspěšnější, hlas má dobrý. A když se zabývá muzikou, postava snad rozhodující není, vizážista to přece spraví.

hufnagll
23. 1. 2013 • 19:50

Jo,Evička má několik nábídek ze zahraničí,bude točit porno

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.