NEJ kalendáře 2013: Dráždivé! Úsměvné! Pro dobrou věc! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 19. května 2024

Svátek slaví Ivo, zítra Zbyšek

NEJ kalendáře 2013: Dráždivé! Úsměvné! Pro dobrou věc!

Dominika Mesárošová (27), modelka  Kalendář Dominika Mesárošová
Dominika Mesárošová (27), modelka Kalendář Dominika Mesárošová (pro Aha! - Martin Buček, Kořínek Radim)

Každý rok v showbyznysu někdo vydá kalendář. Některé celebrity to dělají pro potěšení, jiné tím sledují dobrou věc. A ty nejodvážnější si prostě plní sny. Představujeme nejzajímavější počiny…

Dana Morávková (41), herečka

Kalendář Pevonia

Kalendář pro amerického výrobce přírodní kosmetiky nafotila ještě před tím, než se vrhla do víru tance. Nebyl by teď ten pravý čas nafotit akty? „V žádném případě!“ zamítá tu myšlenku Dana zcela rezolutně. Nic lechtivého fotit nehodlá, ani kdyby to měl být třeba dárek pro manžela. „Manžel si mě svlékne v ložnici a má to,“ usmála se šibalsky.


Karel (73) a Ivana (36) Gottovi, zpěvák a moderátorka

Kalendář Proměny 2013

Už několik let Chantal Poullain pod taktovkou autorů kalendáře Petra Kurečky a Marka Škarpy přetváří své kolegy pro dobrou věc. Do kalendáře Proměny 2013 se tentokrát nafotil i nejznámější český pár – uhádnete, kdo se skrývá za Vinnetouem a Ribannou? Karel Gott s manželkou Ivanou. Nabídku však neodmítli ani Richard Genzer a Michal Suchánek, jež si oblíbili postavičky Asterixe a Obelixe.


Renata Langmanová (26) a Jakub Kohák (38), modelka a režisér

Kalendář NF Kapka naděje 2013

Kalendář obsahuje krátké příběhy fotografovaných dětí, doplněné zajímavými příběhy nafocených historických osobností a kalendária. Na jednotlivých měsíčních listech jsou umělecké fotografie populárních osobností veřejného života jako historických osobností s dětmi, které měly nejen dost sil, ale i velkou odvahu bojovat s těžkou nemocí, aby tento boj nakonec statečně vyhrály.

Dominika Mesárošová (27), modelka

Kalendář Dominika Mesárošová

Dominika svá ňadra nerada zahaluje, a proto se rozhodla, že je ukáže celému světu! Coby francouzská akordeonistka pózovala jen s harmonikou v Paříži, na Novém Zélandu zase dováděla pod vodopádem. Kalendáři doslova obětovala zdraví. Při vzniku fotek ve vodopádu dostala silný zánět průdušek.


Agáta Hanychová (27), modelka

Kalendář AŽD Praha

Agáta už několik let propaguje české železnice. Mašinky a železniční mosty – právě tomu holduje modelka, která se nebojí odhalit. Ne však úplně všechno.


Vica Kerekes (31), herečka

Kalendář STOCK 2013

Tvůrci kalendáře se pro nadcházející rok snažili představit zaběhlá klišé, které nám udávají, co je vlastně sexy. Herečku Vicu Kerekes tak můžete vidět třeba v otrhaných šortkách, bílé pánské košili nebo v hnědém trench coatu, pod kterým je úplně nahá.


Jiří Krytinář (65), herec

Kalendář Dívám se vzhůru

Pidimužík (120 cm) si splnil sen a nechal se nafotit mezi nahotinkami s tím, že kalendář půjde na dobrou věc. Bohužel jeho záměr nevyšel. Nedošlo ani ke křtu tohoto erotického plátku, protože důmyslní čtenáři si kalendář stihli postahovat na internetu zadarmo! Ubohý Krytinář stejně ani nenašel pořádného sponzora, takže svůj sen nedotáhl ani do konce.


Jitka Čvančarová (34), herečka, patronka sdružení DebRA ČR

Kalendář 12 plus 12

Focení tohoto kalendáře se zúčastnilo dvanáct osobností, které se v obvazech nechaly nafotit s pacienty trpící chorobou motýlích křídel. To je závažné genetické onemocnění kůže, které se projevuje velmi snadnou tvorbou ran a puchýřů na kůži nebo na sliznicích. Jitka pro pacienty s tímto onemocněním pracuje již řadu let. O oděvní tvorbu během focení se postarala oděvní designérka Liběna Rochová.


Petra Faltýnová (34), modelka

Kalendář PF 2013

Modelka se tváří tohoto kalendáře stala již po druhé. Křest moderoval partner Faltýnové Leoš Mareš (36). Společně předali výtěžek na počítačem řízenou protézu pro Věrku Závorkovou (15), která kvůli zhoubnému nádoru v koleni přišla o nohu.Autor:  kre,Nikol Klevcovová

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.