Šok pro diváky: Ordinace na Nově končí! Nahradí ji Dallas! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 22. července 2025

Svátek slaví Magdaléna, zítra Libor

Šok pro diváky: Ordinace na Nově končí! Nahradí ji Dallas!

Ordinace v růžové zahradě se odmlčí
Ordinace v růžové zahradě se odmlčí (TV Nova)

Diváky čeká v lednu velmi nepříjemné překvapení. V televizním programu nenajdou svůj olíbený seriál Ordinace v růžové zahradě 2! Končí jedna z posledních jistot televizní obrazovky?

Jakoby nestačilo, že seriál nedávno opustil Jan Šťastný coby primář Frynta. Pokud si v lednu v obvyklém čase zapnete televizi, na Nově vás nepřivítá Čestmír Mázl (Petr Rychlý) ani Zdena Suchá (Dana Morávková), ale ropný magnát Džejár a pokračovatelé rodu Ewingů.

Důvodem změny je pro inzerci slabý začátek roku, během něhož se televizi nevyplati vysílat draze natočený vlastní seriál, a sáhla proto po levnější alternativě. Diváci ovšem nemusejí zoufat. Po odvysílání deseti dílů nového Dallasu by se měla Ordinace v růžové zahradě vrátit...

Otázkou je, nakolik Dallas zaujme diváky. Nova výrazně šetří i na silvestrovském programu. Éra megalomanských přímých přenosů z Václaváku je pryč, a televize mezeru v programu vyplní sestřihem ze SuperStar. Určitě bude zajímavé připomenout si, z koho všecho tato show neudělala hvězdu. Na přesrok se snad dočkáme i toho nejlepšího z Novot a Kolotoče.

 



Přečtěte si
alixie
29. 12. 2012 • 16:29

Třea by nemuseli platit 20 tis za jeden natáčecí den hlavním představitelům seriálu, zdá se mi to nemravné, během roku jsou všichni milionáři, a vedení TV Nova jakbysmet. U nás hrají v seriálech špičkoví herci, což nikdy nebývalo. Zde se nehledí na herecké umění, ale jen na jmého herce, který přitáhne publikum. A herci jsou už z historie známí tím, že pro prachy zahrají naprosto všechno na jakékoliv úrovni. A diváci z nedostatku něčeho kvalitnějšího jsou nuceni na to zírat. A neříkejte mi, že mohu televizi vypnout. Koupila jsem si ji, abych se na ní dívala a zpříjemnila si večery a ne, abych ji měla vypnutou.

alixie
29. 12. 2012 • 16:09

Také se mi moc líbilo, alespoň nové prostředí, noví herci, prostě příjemná změna. To, že ho klidně před ukončením přerušili považují za sprosťárnu a naprostou neúctu vůči divákům.

selmalita
29. 12. 2012 • 15:33

Skutečně za poslední rok NOVA upadla na samé dno a válcují jí Prima,Barrandov.Ještě že ji nemusíme jako čT platit.Tam také nemají nic pořádného a nad vodou je drží archiv z dřívějších dob, který se nestydí nabízet na nosičích veřejnosti a tím vydělávat pro sebe další prachy.Co na čt vytvoří nového je jen trafika pro neschopné takyumělce.Všimněte si, kolik lidí se podílí na jejich pořadech,které stojí za h.vno,ale stojí tak spoustu našich peněz.Někdy jsou titulky delší než pořad.Chtělo by to čt zprivatizovat a byl by pokoj.

danyka
29. 12. 2012 • 12:31

nenahradí nic. Dallas byl kdysi fajn, ale teď na to koukat nebudem. Počkáme si na další díly Ordinace. Tečka.

lyznik008
29. 12. 2012 • 10:52

ale jako pamětník už nemohu americké krváky nebo limonády ani cítit a seriál Dallas není vyjímkou. Myslím, že nekončí jen Ordinace,která byla laespoň z našeho prostředí,ale končí i celá tv NOVA.Všechno tam jde do p.dele (obvykle nepoužívám sprostá slova)a ztratí další diváky.Vzhledem k výběru nových sexytváří chtějí možná obnovit Peříčko a šéfové si zatím vybírají a testují případné aktéry a hlavně aktérky.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.

Známé celebrity
Agáta Hanychová • Anna K. • Anna Slováčková • Artur Štaidl • Bolek Polívka • Dagmar Havlová-Veškrnová • Dagmar Patrasová • Daniela Písařovicová • Dominika Gottová  • Eva Burešová • Eva Samková • Felix Slováček • Filip Blažek • František Ringo Čech • Hana Gregorová • Hana Zagorová • Helena Vondráčková • Hynek Čermák • Iva Kubelková • Ivana Gottová • Iveta Bartošová • Jakub Prachař • Jan Čenský • Jan Kraus • Jana Adamcová Nováková • Jana Boušková • Jaroslava Obermaierová • Jiří Bartoška • Jiří Krampol • Jiřina Bohdalová • Jitka Čvančarová • Josef Kokta • Karel Gott • Karel Šíp • Kate Middleton • Kateřina Brožová • Libor Bouček • Linda Rybová • Lucie Bílá • Lucie Borhyová • Lucie Šafářová • Lucie Vondráčková • Lukáš Vaculík • Mahulena Bočanová • Marek Eben • Marta Kubišová • Martin Dejdar • Michal David • Monika Marešová-Poslušná • Ondřej Gregor Brzobohatý • Pavla Tomicová • Petr Janda • Rey Koranteng • Sára Affašová  • Sara Sandeva • Simona Krainová • Štefan Margita • Taťána Kuchařová • Tatiana Dyková • Tereza Kostková • Tomáš Plekanec • Václav Neckář • Veronika Arichteva  • Veronika Gajerová • Veronika Žilková • Vojtěch Dyk • Vojtěch Kotek • Zdeněk Pohlreich • princ George • princ Harry