Silikon nebo příroda? Poznáte, které české modelky si je nechaly "přifouknout"? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 5. června 2023

Svátek slaví Dobroslav, zítra Norbert

Silikon nebo příroda? Poznáte, které české modelky si je nechaly "přifouknout"?

Vlevo silikon, vpravo příroda. Nebo je to obráceně?
Vlevo silikon, vpravo příroda. Nebo je to obráceně? (Aha! - Pavel Machan)

Někoho příroda obdarovala, někoho méně! Ještě že existují plastičtí chirurgové, kteří dokážou z malých antiperel udělat doslova melouny. Mezi nejčastější zákaznice patří bezpochyby modelky a jak se ukázalo, není jich málo. Díla zručných lékařů jsou ve finále tak dokonalá, že těžko rozeznat, která jsou pravá a která umělá. Deník Aha! sice modelkám při zákroku neasistoval, ony samy se však svými silikonovými trojkami rády pochlubí. Právě na křtu kalendáře Moniky Bagárové (18) se dámy předvedly v celé své kráse. Až skoro zastínily mladičkou zpěvačku.

UMĚLÉ SILIKONY

Eliška Bučková
23 let, velikost C

K plastice prsou se nikdy nevyjádřila. Ze dne na den jí ale rozhodně nenarostla. Vzhledem k její téměř anorektické postavě není možné, aby se jí stále zvětšovala prsa, která jsou teď na velikosti C, což jsou ideální trojky.

Petra Faltýnová
34 let, velikost C

Přítelkyně Leoše Mareše se svou velmi povedenou plastikou netají a dokonce zvažuje, že si půjde své skvosty už brzy opět vylepšit. Celkově již počtvrté! Jsou to jedny z nejzdařilejších implantátů v Česku.


PŘÍRODNÍ PRSA

Lucie Křížková Váchová
28 let, velikost B

Nebýt kojících povinností, asi by se do této kategorie nemohla Lucie řadit. Coby matka šestiměsíčního Davídka si ještě musí prsa nalitá mlékem užít, už brzy totiž půjde o třídu níž.

Hana Svobodová
24 let, velikost A

I dobrá podprsenka dokáže vykouzlit zázraky, což je názorný příklad u Hanky. Ta celý život lamentuje nad tím, jak má malá ňadra a jen díky dobře zvolenému prádlu dokáže občas ze svých jedniček vykouzlit dvojky.Přečtěte si
hillaarkaa
27. 12. 2012 • 10:29

To máš v klidu,vokaž jí ho v akci,jako se mnou

mrakm
27. 12. 2012 • 10:25

Asi je každého věc jestli má - Silikon nebo příroda -, ale když koukám na Elišku, jak je vychrtlá, strhanána na to kolik jí je let, nevidím v tom nic krásného, že si nechala zvětšit prsa, je celá taková umělá , to Lucie Váchová, je opak, přírodní hezká, přito štíhlá holka. No je to každého věc, ale nevím, až jim bude padesát jak s tím naloží

magie
26. 12. 2012 • 13:24

Příště prosím o článek, kde bude podrobně popsána délka mužských údů celebrit. Prsou už mám dost

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.