Bára Basiková: Další operace nohy! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 21. března 2023

Svátek slaví Radek, zítra Leona

Bára Basiková: Další operace nohy!

Kotník zpevněný šrouby Báru pořád trápí. Noha jí nepříjemně otéká.
Kotník zpevněný šrouby Báru pořád trápí. Noha jí nepříjemně otéká. (Roman Souček / Paparazzi)

Zpěvačka Bára Basiková (49) o sebe pečuje jen co je pravda, ale na své zdraví moc nemyslí! Už téměř tři roky ji trápí kotník, který si nešťastně vymkla na dovolené a podstoupila několik operací. Šrouby v noze má ale pořád. Proto se rozhodla, že si je konečně nechá vyndat. Kdy půjde pod kudlu?

„Já jsem to jejich vyndání pořád odkládala, protože jsem na to neměla čas,“ prozradila Bára, kterou deník Aha! přistihnul při zkrášlování jejího zevnějšku v salónu Pretty Woman. Jenže mít takhle dlouho šrouby v noze není žádná legrace. Zpěvačka nemůže nohu ani pořádně propnout, nemůže nosit vysoké podpatky, a navíc jí končetina stále otéká. „Mám domluvený termín operace na leden. Pak ještě budu muset rehabilitovat,“ prozradila Basiková, která ještě před pár dny pečovala o svého nemocného manžela, jenž si zlomil tři obratle.Přečtěte si
p.r.d.e.l..hillarka
19. 11. 2012 • 09:46

..by si měla dát radši přeoperovat ksicht než hnátu, kdo se má na ní koukat

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.