Basiková opustila manžela: Kvůli milenci zmizí z Česka! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Basiková opustila manžela: Kvůli milenci zmizí z Česka!

Zpěvačka Bára Basiková (49) se podle všeho rozešla se svým manželem Petrem Polákem (34). V SMS zprávě, kterou rozeslala svým přátelům, oznámila, že našla v zahraničí lásku a možná se za ní odstěhuje. Udělala to poté, co byl zvolen prezidentem Miloš Zeman (68).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

janouch62
30. 01. 2013 19:12

jak byla ošklivá /jako malá holka/v soutěžním pořadu Zpívá celá rodina?Dodnes z toho mám deprese a musím denně vypít min.4.piva.

radar666
30. 01. 2013 11:20

Kecá,že jde za novou láskou.Bude dělat v knížecích lesích fořta,na nic jinýho už není.Alespoň zhubne.Myslela si,že bude šaškovat na Hradě s knížetem a když to nevyšlo tak chce aby ji národ litoval. Jen ať jde,žádná kulturní škoda republice nevznikne a bude o jednoho zhrzenýho fanatika méně. Hastala vista ,baby !!

mastiflint
30. 01. 2013 01:23

zpivat sice umi, ale jinak je uplne vymastena, lituju ty jeji deti, maji v tom diky mamce trochu gulas......

annamariie
29. 01. 2013 21:40

ta at jde klidně do ***ky i s těma věčně novýma láskama na celý život,asi tady už ani pes po ní neštěkne,tak neví kudy kam

bledulka
29. 01. 2013 16:48

Měla jsem Báru za zralou ženu, která ví, co chce.... Teď si to již nemyslím... Aby těchto "návratů do mládí nelitovala...!"! Vždyť je ve věku babiček...

fizi
29. 01. 2013 15:25

A co jako??Jen si jdi,žádná škoda.Jistě tě tam čeká obrovské štěstí,padesátiletá odulá rádobyumělkyně.Pro naši kulturu jsi postradatelná. Dopadneš jako Bartoška.V sebe­lítos­ti,slz­ách,bez zájmu lidí.

marieelle
29. 01. 2013 14:14

si bohužel neumí ani vybrat partnera a le mluví do politiky. zřejmě vidí do Zemana jako do sklenice vody. Přiznám se, že já "vím,že nic nevím" a už to je určitý stupeň moudrosti. ŚKODA JE ASI TOMIA OKAMURY, U NĚHO BYCH VIDĚLA ŠANCI NA VĚTŠÍ ZMĚNU, a možná i u Táni Fischerové.To snad nebyly jen někým nastrčené figurky jako byl K S.

sugar2
29. 01. 2013 12:58

mafie tu řádí slušně jiř dvě desítky let, tak to zaspala. Když se jí tu nelíbilo a měla kam jít, tak to asi měla udělat. Ačkoli jako zpěvačka byvila národ v dobách Temna. je to totéž jako za komunistů.

hobou
29. 01. 2013 12:42

Jen jestli jí z těch voleb nehráblo, když tolik plakala. Kolik jí dáme, než se vrátí? Rok, nebo dva? Báro, kolik ti je? Jak jsi stará, tak jsi b.lbá. Mladej vzal roha, tak honem ke starýmu a vyřvat to do celýho světa, že tě ještě někdo chce? Vždyť jsi stará vykopávka a takovejch arizonskejch pěnic tam mají dost svejch.

zadnice
29. 01. 2013 10:22

Nebyla hezká ani jako mladá. Jen se divím, že si jí Petr Polák ve svých letech bral. Basiková rozbije další manželství a myslím, že už pořádnýho chlapa nenajde. Jedině, že by šla za Šláfenbergem a rozbila mu manželství když ho tak obdivuje.

anezat
29. 01. 2013 16:04

hzora
29. 01. 2013 09:32

tomu není pomoci.ŽENICH JE HOTOVEJ RODINNEJ TYP

mandat
29. 01. 2013 08:32

A co chce na stara kolena s malym ditetem delat u milence v zahranici ?

ivvicek
29. 01. 2013 07:41

Jen jestli to nebylo jinak. Nechápu, jak si tento člověk mohl vzít takové monstrum, jako je Basiková. A aby ta zahraniční láska hodně brzy zase neskončila. Vždycky jsem si o ní myslela, že je to trapná lůza, teď se mi to potvrdilo. Myslím, že opravdu nikomu chybět nebude. Znám ji z vyprávění pana Roberta, je to prý pěkná megera.

mandat
29. 01. 2013 08:31

Presne tak. Mozek ji spadl do delohy.

nanela
28. 01. 2013 23:02

to by mělo jít na titulky nejlepší příspěvek v diskuzi

nanela
28. 01. 2013 22:52

nikdo ji nedrží ani o ni plakat nebude jen aby se uživila na sex už je stará a zpěvem se v cizině neuživí chlapy střídá jak ponožky tak nevím co tam bude dělat leda že by pásla dcery

lillyli
28. 01. 2013 20:29

se tu do Báry navážíte, ale ona umí...je výborná zpěvačka a navíc velmi chytrá ženská. Je jí 50 a už není tak atraktivní, jako když zpívala se Stromboli, ale i vám jednou bude 50. Je to umělkyně...narozdíl od různých "rádobycelebrit"... tak je hodně emotivní a trochu jí to ujelo, no a co? A už vůbec nechápu, to rozdělení republiky, kvůli volbě prezidenta...kníže je v komplotu s Kalouskem... teda pro mě nestravitelný, ale oč lepší je Zeman? Byl roky premiérem a taky nic nedokázal, jen žvanit. K volbám jsem nešla, nebylo koho volit Takže se podívejte do zrcadla, na výplatní pásku a raději mlčte!

mandat
29. 01. 2013 13:09

Bara mikdy atraktivni nebyla. Je to takovy typ ukrajinske babusky a ani operace ji nepomuzou. Je ji 50, tri manzelstvi v haji, ma se s cim chlubit.

petrarka111
29. 01. 2013 15:04

Atraktivní není a nikdy nebyla a velmi chytrá žena???? Tady někdo povečeřel vtipnou kaši

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.