Rozvody sportovců: Podlehl Nedvěd, Železný, Ujfaluši i Hašek... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 29. února 2024

Svátek slaví Horymír, zítra Bedřich

Rozvody sportovců: Podlehl Nedvěd, Železný, Ujfaluši i Hašek...

Manželství Denisy a Lukáše Rosolových už je minulostí
Manželství Denisy a Lukáše Rosolových už je minulostí (Propaganda – David Rawcliffe, Profimedia.cz/MF Dnes – Alexandr Satinský, Aleš Krecl, Jiří Vojzola, ČTK/AP, EPA)

Cestování, dlouhé týdny odloučení, dva jiné světy. Manželství sportovců bývají často vystavena vlivům, které mohou znamenat jejich zkázu. Proto není divu, že řada takových svazků končí krachem. Bývalý skvělý gólman Dominik Hašek (47), jenž se po 23 letech rozvádí s manželkou Alenou, není výjimkou. Rozvedlo se už hodně sportovců...

Petr Nedvěd

Manželství hokejisty s modelkou Veronikou Vařekovou nefungovalo. „Bylo to manželství na dálku, po telefonu. Každý jsme měli svou kariéru,“ vysvětlil rozchod.

Jan Železný

Rozvod slavného oštěpaře proběhl v klidu a tichosti. S manželkou Martou, s níž má Jana a Kateřinu (17), se na všem dohodl. Nechal jim dům v Kosmonosích u Mladé Boleslavi. Nyní má s přítelkyní dceru Aničku.

Tomáš Ujfaluši

Domy v centru Olomouce, byt a k tomu zhruba 30 milionů korun. To vše nechal známý fotbalista své krásné manželce Kateřině a dcerce Kačence, kterou bezmezně miluje. Teď randí s modelkou Vignerovou.

Denisa Rosolová – Lukáš Rosol

Atleticko-tenisové manželství netrvalo ani tři roky. Jednou z příčin bylo odloučení, oba byli stále na cestách. „Jsem zase free,“ oznámila Denisa rozvod na Facebooku poté, co se stala halovou mistryní Evropy.

Pavel Horváth

V červnu 1999 si Pavel vzal v Nelahozevsi Hedviku Kaňkovou. Ta mu ovšem utekla za dalším fotbalistou – Janem Kollerem. Po dvou letech jejich manželství skončilo, Horváth je nyní šťastně ženatý s Janou.

Věra Čáslavská

Gymnastická legenda se rozvedla se svým manželem – běžcem Josefem Odložilem. Byl prý agresivní, bil děti. Jejich syn Martin pak byl odsouzen za zabití svého táty na diskotéce.

Kdo se také rozvedl?
Tenisté Dája Bedáňová a Jan Hájek
Hokejový trenér Ivan Hlinka
Hokejista Zdeněk Bahenský a Vlaďka Erbová
Krasobruslařský pár Radka Kovaříková-René Novotný
Fotbalisté Tomáš Skuhravý, Pavel Kuka a další

Nejvíc platil Bernie...

  • Šéf formule 1 Bernie Ecclestone se musel pořádně plácnout přes kapsu, když opouštěl svou ženu Slavici. Rozvod ho stál 30 mld. Kč. Nepoučitelný magnát se oženil potřetí – s Brazilkou Fabianou.
  • Basketbalový bůh, nejlepší hráč historie NBA Michael Jordan, si během kariéry vydělal miliardy korun. I proto byl jeho rozvod nejdražším ve »sportovní« historii. Juanitě v roce 2007 vyplatil 150 mil. USD (asi 3 mld. Kč).


Autor:  bej

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.