Lucce Vondráčkové to sluší i v pytli od brambor! Stejně jako božské Marylin! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 4. prosince 2022

Svátek slaví Barbora, zítra Jitka

Lucce Vondráčkové to sluší i v pytli od brambor! Stejně jako božské Marylin!

Marilyn a Lucie. Které to víc sluší?
Marilyn a Lucie. Které to víc sluší? (Profimedia.cz, facebook, koláž Ahaonline.cz)

Zpěvačka Lucka Vondráčková (32) představila fanouškům fotku, která bere dech. Stejně jako slavná Marilyn Monroe (†36) si oblékla jen pytel od brambor. A snímek dopadl úžasně! Lucka sice nemá tak kypré tvary, ale to v tomto případě není na škodu, ne?

Lucka fotku umístila na svůj facebookový profil, kde následně její fanoušci rozhodně nešetřili chválou. A není divu, zpěvačka vypadá opravdu skvěle. Velmi zajímavé je ale i to, jak a proč vlastně nápad s pytlem místo šatů vznikl.

„Té holce by snad slušel i pytel od brambor!“ nechal se prý někdy v roce 1952 slyšet jeden z amerických novinářů, když viděl sérii fotek Marilyn. A nápad byl na světě. O něco později se blonďatá sexbomba oblékla do pytle a stoupla si před objektiv v ateliérech studia Fox. Světlo světa tak spatřil snímek, který dodnes zdobí zeď nejedné domácnosti po celém světě.

Lucka Vondráčková sice nemá tak plnou postavu jako Marilyn, ale 60 let od pořízení slavného snímku ani není divu. Vnímání ideálu ženského těla se od té doby hodně změnilo. Lucka je i po porodu senzačně štíhlá a to se teď opravdu nosí. Lucka také na facebooku ukázala novou fotku s malým Matyášem – i ta je doslova kouzelná! Ale kdoví, třeba se do módy vrátí holky krev a mlíko. Co se líbí vám? Napište nám to do komentáře pod článkem.Přečtěte si
mirkazam
19. 4. 2015 • 14:13

Jak se to rýsuje,tak v AHA má Vondráčková nějakého fandu,který se rozplývá nad vším, co se jí týká !!!

fiat
25. 12. 2012 • 11:53

Lucie je jiný typ než MM, tak by se neměla porovnávat....Hezká je taková drobounká a přetíhlá Marie Versini/ Nšo.či/ stejnjě jako Marilyn Monroe. Ženské by senemyl od základu přetvářet a zlstat svým typem, jleikož když to udělají, nikdy nebudou jedničky.

hillaarkaa
8. 11. 2012 • 12:40

I vedle veselé botoxové vdovičky

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.