Nahotinka z erotického kalendáře Krytináře: Slíbil peníze a nic! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 6. prosince 2023

Svátek slaví Mikuláš, zítra Ambrož / Benjamín

Nahotinka z erotického kalendáře Krytináře: Slíbil peníze a nic!

Olivie Žižková začala kalendář fotit s tím, že v něm budou pouze její fotky. Protože ale Jiří Krytinář nezajistil přísun peněz, musela na pár stránek »pustit« i jiné krásky.
Olivie Žižková začala kalendář fotit s tím, že v něm budou pouze její fotky. Protože ale Jiří Krytinář nezajistil přísun peněz, musela na pár stránek »pustit« i jiné krásky. (Milan Holenda)

Herec Jiří Krytinář (65) překvapil, když se na světlo světa dostaly fotografie z jeho nového erotického kalendáře s příznačným názvem Dívám se vzhůru. „Tento sen se mi splnil díky kolegyni Olivii,“ pochvaloval si jen 120 cm vysoký pidimužík dny strávené ve společnosti několika nahých krásek. Jenže deník Aha! vypátral, že dívky samy už tak nadšené nejsou. Zmiňovaná Olivie Žižková (37) zvlášť! „Jirka mě do toho navezl,“ durdí se černovláska, která se živí hlavně jako herečka a zpěvačka.

S Krytinářem se zná už roky, mají dokonce společné divadelní vystoupení, podle něhož také dostal kalendář jméno. „Pan Krytinář se snaží vždy vymyslet nějaký projekt. Děláme spolu, znám ho dobře, proto vím, že on je snílek a velké dítě. Teď ale popustil uzdu fantazii asi až příliš,“ začala nám Žižková vyprávět. „Přišel s tím, abychom nafotili kalendář, že sežene sponzory. Můj dvorní fotograf Milan Holenda to se mnou začal fotit, ale – sponzor nikde!“

A protože projekt byl už rozjetý a fotograf už v něm měl nějaké vlastní prostředky, vzal celou finanční situaci do rukou sám. „Je to nějaký pan Martin, ani jsem ho neviděla,“ mávla rukou Žižková. Jenže tomu se nelíbilo, že by měla být na fotkách pouze Olivie, a poručil si i jiné prsatice, kterým by nevadilo se svléknout! „To nebyly žádné modelky, jen nějaké studentky, které mu to nafotily za hubičku,“ vyprávěla dál. „Jirka se prostě na ty sponzory vykašlal. Ten kalendář měl být celý jen se mnou a já jsem se dokonce vzdala honoráře,“ stěžovala si Olivie, která akty fotí od roku 2005 a k nahotě má vřelý vztah, přestože je věřící katolička.

Víte, že...

...Olivie se narodila do rozvrácené rodiny jako Olga Herzánová? Své jméno ale nikdy neměla ráda, a tak ji její současný manžel nechal úředně přejmenovat na Olivii.

...ve škole absolutně »hořela« v matematice, a protože se nedostala na hudební konzervatoř, učila se na kuchařku?

...ve třetím ročníku neplánovaně otěhotněla jako 19letá porodila syna Petra?

...v roce 2001 vyhrála tehdy populární pěveckou soutěž televize Prima »Caruso show«?

...její manžel Jan Žižka je muzikant a bubnoval třeba v orchestrech Ladislava Simona, Václava Hybše a Ladislava Štaidla a spoluzakládal Pražský výběr?

...její svědkyní na svatbě údajně byla Dara Rolins, kterou vždy obdivovala? Na jednom turné (v roce 2002) jí Olivie dělala sboristku.

...Olivie měla epizodní roličky v primáckých seriálech Rodinná pouta a Cesty domů?

...má ráda sportovní gymnastiku, čokoládu, psy, Beatles a keramiku? Je vášnivou sběratelkou letních i zimních čepic.

...nemá ráda maso, letadla, plavání, injekce a hmyz?Přečtěte si
eremita
2. 11. 2012 • 21:15

Tak tahle chudinka se nedávno vnutila na Primu, že se bojí vlastního psa, který ji neposlouchá. Nu, na ty roky nevypadá špatně, nenaplněné ambice jí přivedou do maléru duševní nevyrovnanosti. Chudák pes.

hillaarkaa
2. 11. 2012 • 09:02

Kdepak,na to mám čuch K tomu ještě vysypané kapsy,takže žádná sláva Mohl by však dělat lízacího gigola

petrarka111
1. 11. 2012 • 20:02

Ty, které byly ochotny pózovat s tímto člověkem, který má oplzlostí plnou hlavu musejímít hodně nízké IQ....

klidek.pianko
1. 11. 2012 • 13:04

možná se mýlíš, krátké ma jen nohy, třeba ho má ke kolenům.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.