Šťastný těsně před smrtí! Podívejte se, jak z něj udělali nebožtíka! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. července 2024

Svátek slaví Jakub, zítra Anna

Šťastný těsně před smrtí! Podívejte se, jak z něj udělali nebožtíka!

Jan Šťastný se v nebožtíka změnil během hodiny.
Jan Šťastný se v nebožtíka změnil během hodiny. (Koláž Ahaonline.cz)

Jedno oko nezůstalo suché, když v seriálu Ordinace v růžové zahradě umíral primář Dalibor Frynta v podání Jana Šťastného (46). Deník Aha! nyní získal snímky topho, jak šikovní maskéři měnili Šťastného v nebožtíka! Pod rukama ho měli celkem dvacetkrát, vždy nejméně hodinu, někdy i hodinu a půl!

„Samozřejmě jsem nemohl Honzovi oholit hlavu, protože měl ještě závazky v divadle. Takže jsme mu museli vytvořit umělou pleš,“ popisuje hlavní umělecký maskér seriálu Vilém Persy. „Museli jsme to dělat ve dvou lidech. Nejtěžší fáze byla ta, když Frynta umíral. Kromě nasazení pleše jsme museli přidat ještě charakteristické líčení, aby vypadal opravdu nemocný,“ upřesnil Persy.Přečtěte si
valenta008
25. 10. 2012 • 09:35

lidé si užívají podobných dramat v každodenním životě a není třeba je ještě dále stresovat.Tv NOVA vůbec v poslední době dělá chybu za chybou.Nejhorší úlet je její poslední seriál GYMPL...Takovou blbost snad ani nejde vymyslet a lze ji stvořit jen slepováním a napodobováním amerických slaďáků (film o souboru zpívajících jeptišek),nebo včerejší návrat ze soutěže připomínal vítání J.Plachty po složení zkoušky a teď už jen chybí udělat z brýlaté škaredky českou Pritty Women.TAK HLUBOKO JSME KLESLI.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.