Michaela Kudláčková: Omdlela a skončila v bezvědomí! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 3. října 2022

Svátek slaví Bohumil, zítra František

Michaela Kudláčková: Omdlela a skončila v bezvědomí!

Michaela Kudláčková
Michaela Kudláčková (Aha! – Martin Pekárek)

Někdejší dětská herecká hvězda a kartářka Michaela Kudláčková (44) má i přes zářné dětství velice těžký život. Úspěšně nastartovaná kariéra herečky jí nevyšla, střídala jedno zaměstnání za druhým a taktéž i partnery. Nyní už ale veškerý ten nápor neustála a zkolabovala.

„Stalo se mi něco hrozně divnýho, omdlela jsem a nepamatuju si, co se stalo hodinu předtím,“ popisuje svůj nepříjemný zážitek Michaela.

Co se stalo, že omdlela a byla hodinu bez sebe? Kudláčková se po všech nezdarech rozhodla, že si otevře bar. A jelikož se do všeho vrhá po hlavě a naplno, přecenila své síly. Tři noci spolu s ostatními, kteří jí pomáhali, nespala ani pořádně nejedla, aby stihli připravit bar na otevření. A právě celkové vyčerpání společně s nervozitou, stresem a hrůzou bylo příčinou jejího kolapsu.Přečtěte si
otilie123
27. 9. 2012 • 14:47

otilie123
27. 9. 2012 • 14:46

Ta ze sebe dělá diblíka? Švandová, Dolinová, neříkám, o Švandové ani nemluvit, ale Černocká je úplně normální ženská, která dobře vypadá, nechodí na plastiky, má hezký hlas (to se dá taky upravit? - věkem se mění) a mně se zdá úplně normální šťastná ženská a to je vidět. Lehké to neměla taky. A ony mnoho dělají geny, to se nedá nic dělat. Moje maminka má v sedmdesáti tak krásnou pleť bez vrásek a plastik, že byste jí tu pomluvily, že by od ní pes kůrku nevzal. Naštěstí jsem to udědila asi po ní... Míša může být akorát přepracovaná, jestli jste vy líné vaše věc, ale ani s prací se to nesmí přehánět, více spát a relaxovat by měla. Ale hned z ní dělat alkoholičku, to jsem se zasmála...jo a už jste byly v baru ? Já ano...

wellnes.top
27. 9. 2012 • 14:01

otilie123:Tak to bohužel v české zemi platí,lidé které příroda neobdarovala příliš krásou ani chytrostí,bývají největšími kritiky a znalci.Tak to bylo,je a bude.Málokdo si umí nejdříve zamést před vlastním prahem a až potom posuzovat druhé.

wellnes.top
27. 9. 2012 • 13:54

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.