Anife Vyskočilová: Poprvé v životě pracuje! Dělá recepční v kadeřnictví! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 16. června 2024

Svátek slaví Zbyněk, zítra Adolf

Anife Vyskočilová: Poprvé v životě pracuje! Dělá recepční v kadeřnictví!

Anife to na recepci sluší, dokonce se uvolila k tomu, že bude pracovat až do devíti večer.
Anife to na recepci sluší, dokonce se uvolila k tomu, že bude pracovat až do devíti večer. (Aha! – Martin Pekárek)

Anife Hassan Vyskočilová (38) chodí od pondělka do práce. Začátkem týdne přesně o půl deváté ráno nastoupila poprvé jako recepční do pražského kadeřnictví. Za dob své největší slávy bývala obvykle jen tváří kadeřnictví, teď, když došlo na lámání chleba, musela začít Anife konečně trochu makat, a ne se jen culit před objektivy fotoaparátů. Důvody, proč poprvé po přestěhování do Česka začala pracovat, jsou prý hned dva.

„Chtěla bych se od Martina Žifčáka, jenž je majitelem kadeřnictví, naučit co nejvíc z jeho práce, a tak začínám od píky, tedy od práce na recepci. Pracuji do šesti, když bude potřeba i do devíti večer. V případě focení nebo natáčení mě Martin uvolní,“ vysvětluje svoji motivaci Anife.

Druhým důvodem jsou prý finance. „Potřebuji vydělat co nejvíc peněz, abych mohla na zimu vypadnout z Česka. Chci si koupit jachtu a užívat si tepla. Takže v zimě na moři a v létě tady. Nemám tak velká prsa, aby mě chlap živil, musím začít makat sama,“ dodává se smíchem.Přečtěte si
hillaarkaa
14. 9. 2012 • 09:08

Do Sněmovny-ke knížátku si zchrupnout,měla by za to víc

eremita
13. 9. 2012 • 23:57

nebyla nic? Vždyť ta ženská je tak pracovitá, až balkánsky zbabštěla....

zelena.karkulka
13. 9. 2012 • 23:23

myslím,že ona to moc dobře ví a počítat umí,ale přece neřekne novinářům-jsem v hajzlu,nemám na složenky

illis
13. 9. 2012 • 19:44

to, že Anife dosud nepracovala je její problém , styděla bych se nechat se živit a ještě mít své potřeby a nároky. Když jsou chlapi naivní a sypou jí peníze, je to jejich věc . Jen nevím, jak platila bydlení, inkaso, potřeby svého syna a své sestry, která u ní žila. Rozesmála mne její naivita, že si brzy vydělá na jachtu. Je vidět, že s počítáním je na štíru. Viděla jsem na dovolené ve Španělsku obchody, kde se prodávají jachty. No, ani ve snu bych si ji nemohla dovolit a to celý život poctivě s manželem pracujeme. Vlastně ve snu bych si ji mohla dovolit, ale to probuzení by byl problém.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.