VIDEO Recept na bohatství: Tohle jsou nejlepší hlášky poroty! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 23. ledna 2022

Svátek slaví Zdeněk, zítra Milena

VIDEO Recept na bohatství: Tohle jsou nejlepší hlášky poroty!

Porotci Receptu na bohatství
Porotci Receptu na bohatství (TV Barrandov)

Na TV Barrandov dnes večer startuje gurmánská show Recept na bohatství, v níž tříčlenná porota vybere nejlepšího kuchaře, na něhož čeká výhra 1,25 milionu korun a vytoužená sláva.

Libuše Šmuclerová, Pavel Maurer a Michal Rabina budou stát u zrodu nové kuchařské hvězdy, jejíž pokrm se stane hitem v Česku i na SLovensku a bude k dostání v síti supermarketů. Do soutěže se přihlásilo celkem 1500 receptů a porota musela ochutnat 472 z nich. V některých případech šlo o delikatesy, jindy o naprosté blafy.

Show je rozdělena do sedmi kategorií a první díl bude věnován mezinárodním specialitám. Šmuclerová, Maurer a Rabina v něm ohodnotí 36 jídel a vyberou první postupující soutěžící. V některých případech jim ale nebude co závidět.

„Mně to jídlo přímo smrdí, sakra. Kdybych to cítila v nějaké restauraci, poslala bych tam okamžitě hygienu,“ pohoršovala se generální ředitelka vydavatelství Ringier Axel Springer před pokrmem z kapusty.

Adela Banášová a Petr Vágner provedou diváky show Recept na bohatství už dnes večer na TV Barrandov.

Podívejte se na nejlepší hlášky poroty Receptu na bohatství!Přečtěte si
hillaarkaa
27. 8. 2012 • 08:49

Ho prozradím i já s Bohatým

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.