Porotci Receptu na bohatství: Museli za víkend ochutnat 160 jídel! Šikla se jim plivátka! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 23. ledna 2022

Svátek slaví Zdeněk, zítra Milena

Porotci Receptu na bohatství: Museli za víkend ochutnat 160 jídel! Šikla se jim plivátka!

Na Slovensku se už před porotou zapotil nejeden kuchtík.
Na Slovensku se už před porotou zapotil nejeden kuchtík. (pro Aha! – Pavel Hofman, ara)

 Již za týden na obrazovky vtrhne nová kulinářská superstar »Recept na bohatství«. Moderátoři Adela Banášová a Petr Vágner budou provádět jedinečnou reality show, v níž stovky amatérských kuchařů a kuchařek představí svůj nejlepší, vlastnoručně ukuchtěný pokrm. Jen jeden ale může vyhrát balík peněz a možnost dostat svou pochoutku do obchodní sítě!

Z 1500 přihlášených bylo vybráno 472 receptů, které všechny ochutnala odborná porota složená z respektovaných specialistů ve svém oboru. A třeba renomovaný šéfkuchař Rabina, který v kariéře osobně připravoval i dezert s kaštanovou pěnou pro samotnou anglickou královnu, byl úrovní gastronomického umu některých soutěžících upřímně zaskočen.

„Jsem zvyklý ochutnávat, ale tolik špatných jídel najednou jsem ještě neochutnal. Někdy to byly i dobré nápady, ale děsivě interpretované,“ řekl Rabina, který si proto velice pochvaloval, že měla porota po ruce speciální plivátka.

„Za víkend jsme ochutnali asi 160 jídel. Mám pocit, jako bych v sobě měla malý kontejner,“ smála se pořád dokonale štíhlá Libuše Šmuclerová. Spoustu rozmanitých receptů, ale i silné osobní příběhy, budete vídat pokaždé v pondělí na TV Barrandov. Show startuje už 27. srpna!

Porota soutěže

Libuše Šmuclerová - Nejvlivnější žena českých médií, generální ředitelka vydavatelství Ringier Axel Springer CZ.

Michal Rabina - Uznávaný šéfkuchař Esterházyho paláce v rakouském Eisenstadtu.

Pavel Maurer - Nejznámější český gurmet, vydavatel jediného nezávislého průvodce po českých restauracích.Přečtěte si
snufina
21. 8. 2012 • 16:38

no, to jste objevili Ameriku. To se už používalo co já pamatuji v 60.tých letech. Popisujete reality show, ale my jsme degustovali potraviny resp. výrobky masné, lahůdkářské a cukrářské. Byli jsme odborníci se státní zkouškou a naše slovo platilo. Bylo to v zájmu zdraví lidí. To, co nyní děláte za těžký prachy je hnus a sami se zesměšňujete.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.