Kamarádka Koktovy milenky promluvila o začátku těhotenství! Myslela na potrat? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 21. července 2025

Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdaléna

Kamarádka Koktovy milenky promluvila o začátku těhotenství! Myslela na potrat?

Ornella čeká dítě s manželem Partyšové Koktou. Složitá situace...
Ornella čeká dítě s manželem Partyšové Koktou. Složitá situace... (pro Aha! – Jan Tůma, ara)

Ornella Štiková (19) převrátila naruby život Josefa Kokty (55), jeho manželky Gábiny Partyšové (34) i ten svůj. Aha! získalo informace od Ornelliny kamarádky, které se svěřovala s nejniternějšími pocity. Byly okamžiky, kdy o tom, co Ornella prožívá, nevěděl ani Pepa, jen trpělivá kamarádka »vrba«. Jak tedy Ornella prožívala první dny těhotenství?

Kdy zjistila, že je těhotná s Koktou?

Tu šťastnou novinu Ornella zjistila v polovině července, když si udělala těhotenský test.  „Vyšel jí pozitivně, ale nechtěla to nikomu říkat. Myslela, že se test třeba plete, proto šla druhý den ke gynekologovi. Ten těhotenství potvrdil,“ řekla Aha! Ornellina kamarádka. S tím, že čeká dítě, se Ornella zprvu nikomu nesvěřila. Ani matce Monice (40). Přiznala jí to až poté, co těhotenství o den později potvrdil gynekolog.

Kdy to řekla Koktovi

Bylo to v době, kdy byl Kokta s Partyšovou na Floridě. Ornella prý měla vážné podezření, že mu Gábina zabavila mobil, takže se Pepovi bála zavolat. Spojit se s Koktou se Ornelle podařilo asi po týdnu šílených nervů. Pepa jí prý slíbil, že se hned po návratu z USA sejde jak s ní, tak s celou její rodinou a všechno společně a hlavně v klidu proberou. To se na začátku srpna také stalo.

Ornella to má těžké

Ornella se kamarádce přiznala, že má strach a neví, jak celou situaci řešit. Potrat však kvůli rodinnému zatížení okamžitě vyloučila. „V rodině to mají těžké s těhotenstvím, proto ho Ornella okamžitě zavrhla,“ líčí kamarádka zatím nejhorší okamžiky v těhotenství.

Mladá dívka je prý často vystresovaná a kvůli požehnanému stavu zvrací a není jí dobře. „Pořád brečí a má nervy, ale nechce se tolik ničit, aby dítě bylo zdravé a veselé. Někdy hází šílené šavle, přitom jí ráno nikdy nebývalo špatně,“ dodává kamarádka.

A jak se chová Kokta? Ten údajně Ornellu čas od času uklidní zamilovanou esemeskou a sdělením, ať je v klidu. To Ornellu vždy nesmírně povzbudí a dodá jí to novou energii.

Už zítra čtěte, jak se Ornella s Pepou seznámila!



Přečtěte si
janina7777
22. 9. 2012 • 21:58

Kokta je starej slizkej dobytek, lačnící po dětech

hillaarkaa
18. 8. 2012 • 18:58

Ty vihorvarlatská feno od cipa co ťa trtká??? Máš z toho kozího méérdu ouplně vyjjebaný mozok

hillaarkaa
18. 8. 2012 • 09:56

Jeden pééércáá více než druhý a pak najednou dravé Štičky Těm už nepomůže ani hovínka1111 z Vihorvarlatu

janulac
17. 8. 2012 • 23:47

celkem dost o Ornele.Je to blbka a Kotka je v.l, ze se nechal nachytat

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.

Známé celebrity
Agáta Hanychová • Anna K. • Anna Slováčková • Artur Štaidl • Bolek Polívka • Dagmar Havlová-Veškrnová • Dagmar Patrasová • Daniela Písařovicová • Dominika Gottová  • Eva Burešová • Eva Samková • Felix Slováček • Filip Blažek • František Ringo Čech • Hana Gregorová • Hana Zagorová • Helena Vondráčková • Hynek Čermák • Iva Kubelková • Ivana Gottová • Iveta Bartošová • Jakub Prachař • Jan Čenský • Jan Kraus • Jana Adamcová Nováková • Jana Boušková • Jaroslava Obermaierová • Jiří Bartoška • Jiří Krampol • Jiřina Bohdalová • Jitka Čvančarová • Josef Kokta • Karel Gott • Karel Šíp • Kate Middleton • Kateřina Brožová • Libor Bouček • Linda Rybová • Lucie Bílá • Lucie Borhyová • Lucie Šafářová • Lucie Vondráčková • Lukáš Vaculík • Mahulena Bočanová • Marek Eben • Marta Kubišová • Martin Dejdar • Michal David • Monika Marešová-Poslušná • Ondřej Gregor Brzobohatý • Pavla Tomicová • Petr Janda • Rey Koranteng • Sára Affašová  • Sara Sandeva • Simona Krainová • Štefan Margita • Taťána Kuchařová • Tatiana Dyková • Tereza Kostková • Tomáš Plekanec • Václav Neckář • Veronika Arichteva  • Veronika Gajerová • Veronika Žilková • Vojtěch Dyk • Vojtěch Kotek • Zdeněk Pohlreich • princ George • princ Harry