Anife Vyskočilová: Uvězněna v Chorvatsku! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 16. června 2024

Svátek slaví Zbyněk, zítra Adolf

Anife Vyskočilová: Uvězněna v Chorvatsku!

Anife je v písečných dunách jako doma. V písku řádila jako malá holka
Anife je v písečných dunách jako doma. V písku řádila jako malá holka (Aha! – Pavel Machan, Roman Souček, Marek Pátek)

Exotická tanečnice Anife Hassan Vyskočilová (38) o sobě ráda tvrdí, že je v Česku na dovolené, protože je cizinka rozená v Bulharsku s tureckými kořeny. Bez svého bosenského přítele Varnese nedá v posledních třech letech ani ránu, takže není překvapením, že letní radovánky stráví po jeho boku. „Jedeme na Hvar na celý měsíc!“ svěřila se Anife deníku Aha!. Ale úplně nadšená z toho prý není…

„Upřímně řečeno, raději bych byla tady a ne někde na ostrově, protože toho na podzim chystám hodně a potřebuji už začít zkoušet v divadle,“ přiznala Anife na čtvrtečním večírku ve Žlutých lázních, kde se návštěvníci museli brodit pískem ke stánkům s jídlem.

Vzhledem ke svému původu byla Anife v písku jako doma a všem nadšeně ukázala, jak v něm umí řádit. Po očku ji sledoval její přítel Varnes, který si ji hodlá právě na celý měsíc do Chorvatska odvézt. „Byli jsme tam před dvěma lety na jachtě a obepluli jsme tam některé ostrovy,“ vyprávěla tanečnice, která zářila v rudých šatech a oklepávala zbytky písku.

„Letos tam budeme mít pronajatý dům, jedeme i s mým synem a jeho přítelkyní,“ dodala smířlivě při myšlence rodinné pohody.

A pak se rozpovídala o vztahu s Varnesem. „Půl roku je to nádherné, pak začnou hádky, když začnou být milenci sami sebou. Po dvou letech člověk zjistí, co vše si ve vztahu může dovolit, no a ve třetím roce si to teprve začnou užívat jako dvojice, která už opravdu zná jeden druhého,“ smála se šibalsky exotická tanečnice. A na otázku, zda si to i ona po třech letech užívá, trošku zaváhala. „Já myslím, že jsem šťastná, ale nevím, jestli je i on šťastný.“Přečtěte si
rejpal3
23. 7. 2012 • 01:57

No, to oni soudí podle obsahu mozku...

zelena.karkulka
22. 7. 2012 • 23:23

dobře cítí v písku???To jakože Bulharsko a Turecko je jedna písečná duna???Tak to jo,páni redaktoři

rejpal3
22. 7. 2012 • 13:17

Protože ji tam ještě hloupější pipiny a pipáci zařadili

rejpal3
22. 7. 2012 • 13:08

Hillary, řekněme si to upřímně - kdo nemá vilu na Floridě, není hoden naší diskuse, natož pak naší společnosti...

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.