Zhubnout bříško do plavek je teď snadné. Podívejte se! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 10. prosince 2022

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Zhubnout bříško do plavek je teď snadné. Podívejte se!

Hubněte se správnými přístroji za super ceny. Jedině na www.netMedik.cz!
Hubněte se správnými přístroji za super ceny. Jedině na www.netMedik.cz! (netMedik)

Přestože je léto v plném proudu, pořád není pozdě vylepšovat postavu do plavek. Už za pár dní můžete mít bříško, o kterém jste vždycky snila. Máme pro vás tip, jak se o sebe starat s minimální námahou a v pohodlí domova za skvělou cenu!

Nevýhodou celkového hubnutí je nejen to, že se musíte trápit otravnými dietami, ale že často hubnete prvně na místech, na nichž nechcete. Není tak lepšího řešení, než zvolit ty správné přístroje, které budou zatěžovat a zbavovat tuk jen ty partie, kde to potřebujete nejvíc.

Dneska pro vás máme několik tipů, jak si pořídit do bikin dokonalé bříško. Díky bedernímu a břišnímu pásu Tourmalin se můžete u televize pěkně zahřívat, zatímco bude pás spalovat tuky a příjemně uleví bederním i břišním svalům.

Pakliže si libujete v masážích, je pro vás Sauna pás 2v1 to pravé. Nejen že teplem vytvaruje vaše bříško, ale ještě vás ke všemu u toho pěkně namasíruje. Pokud chcete jen zhubnout a vytvarovat svaly bez zahřívání, dopřejte si Masážní oscilační pás 608. Namasíruje a zeštíhlí.

A tím nabídka nového e-shopu netMedik.cz rozhodně nekončí. Podívejte se a vyberte si, co vyhovuje vašemu tělu nejlépe. Vstupte ZDE.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.