Miss Tereza Chlebovská: Sbalila hokejistu Ondřeje Pavelce! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 18. července 2025

Svátek slaví Drahomíra, zítra Čeněk

Miss Tereza Chlebovská: Sbalila hokejistu Ondřeje Pavelce!

Tereza Chlebovská je Pavelcovou kamarádkou...
Tereza Chlebovská je Pavelcovou kamarádkou... (Aha! – Mária Rušinová, Profimedia.cz, ara)

Stačil jeden podpis a z »chuďase« se stal pohádkový boháč. Hokejový gólman Ondřej Pavelec (24) se v NHL upsal Winnipegu na pět let a vydělá si zhruba 403 milionů korun. Tenhle pohodový kluk si je zaslouží. Stejně jako pozornost letošní Miss Terezy Chlebovské (22). Ondra je prostě dokonalá partie pro každé děvče.

„Čekal jsem, že se mě na tohle zeptáte. S Terezou se vídáme. Potkali jsme se nedávno v Uherském Hradišti během Benefice Karla Rachůnka, kde jsme hráli fotbal,“ prozradil včera deníku Aha! Pavelec.

Že by spolu chodili, tak to ovšem potvrdit nechtěl. „Terezka je milá holka, rozumíme si. A dál by nemělo cenu to komentovat. Jak jsem říkal, vídáme se, známe se chvíli, kamarádíme spolu. To je všechno, co k tomu teď můžu říct,“ uvedl mladý gólman.

Utrácet teď nepoběžím

Po tomhle Ondřej Pavelec toužil. Podepsat s Winnipegem dlouhou smlouvu. O penězích moc nemluví, je však rád, že zabezpečí rodinu.

Je kontrakt podle vašeho gusta?

„Samozřejmě jsem spokojený, na tohle jsem čekal, toho jsme chtěli dosáhnout. Jsem rád, že mám smlouvu s Winnipegem na pět let. Chtěl jsem tam zůstat.“

Petrohrad vám nabízel 100 milionů korun za sezonu, neváhal jste?

„Ty peníze nabídli veliký, lákadlo to určitě bylo. Ale když projevil zájem Winnipeg a předložil pětiletý kontrakt, tak to bylo jasný. NHL je prioritou.“

Nebude taková smlouva svazující?

„Chci zabezpečit sebe a rodinu, proto hokej hraju. Vždycky, kdy máte velkou smlouvu, tak je tlak větší. Ale hokej je pořád stejný, já ten puk musím chytit. Na tom se nic nemění. Stresováním si nepomůžu.“

Půjdete si něco koupit, když máte takový balík?

„O tom jsem nepřemýšlel. Podepsal jsem v pondělí a rozhodně nepoběžím do obchodu utrácet. To ne. Je to hezký, ale že bych začal bláznit, to se nestane.“

Jak poroste gáže?

  • 1. rok - 67,2 mil. Kč
  • 2. rok - 72,3 mil. Kč
  • 3. rok - 77,5 mil. Kč
  • 4. rok - 87,8 mil. Kč
  • 5. rok - 98,2 mil. Kč
  • Celkem 403 mil. Kč


Přečtěte si
hillaarkaa
28. 6. 2012 • 09:04

Netrhnou-a vo tom to je.Když je penis(+ peníz ),je i láska

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.

Známé celebrity
Agáta Hanychová • Anna K. • Anna Slováčková • Artur Štaidl • Bolek Polívka • Dagmar Havlová-Veškrnová • Dagmar Patrasová • Daniela Písařovicová • Dominika Gottová  • Eva Burešová • Eva Samková • Felix Slováček • Filip Blažek • František Ringo Čech • Hana Gregorová • Hana Zagorová • Helena Vondráčková • Hynek Čermák • Iva Kubelková • Ivana Gottová • Iveta Bartošová • Jakub Prachař • Jan Čenský • Jan Kraus • Jana Adamcová Nováková • Jana Boušková • Jaroslava Obermaierová • Jiří Bartoška • Jiří Krampol • Jiřina Bohdalová • Jitka Čvančarová • Josef Kokta • Karel Gott • Karel Šíp • Kate Middleton • Kateřina Brožová • Libor Bouček • Linda Rybová • Lucie Bílá • Lucie Borhyová • Lucie Šafářová • Lucie Vondráčková • Lukáš Vaculík • Mahulena Bočanová • Marek Eben • Marta Kubišová • Martin Dejdar • Michal David • Monika Marešová-Poslušná • Ondřej Gregor Brzobohatý • Pavla Tomicová • Petr Janda • Rey Koranteng • Sára Affašová  • Sara Sandeva • Simona Krainová • Štefan Margita • Taťána Kuchařová • Tatiana Dyková • Tereza Kostková • Tomáš Plekanec • Václav Neckář • Veronika Arichteva  • Veronika Gajerová • Veronika Žilková • Vojtěch Dyk • Vojtěch Kotek • Zdeněk Pohlreich • princ George • princ Harry