Vila, kde bydlí Dara Rolins: Exekuce! Skončí zpěvačka na ulici? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 26. března 2023

Svátek slaví Emanuel, zítra Dita

Vila, kde bydlí Dara Rolins: Exekuce! Skončí zpěvačka na ulici?

Tento dům, kde žije Dara Rolins, patří člověku, na kterého byla nařízena exekuce.
Tento dům, kde žije Dara Rolins, patří člověku, na kterého byla nařízena exekuce.  (David Kundrát, Karel Kopáč, Martin Hykl)

Na vilu v pražském Šáreckém údolí, kterou obývá zpěvačka Dara Rolins (39) a její dcera Laura (4), si brousí zuby neúprosní exekutoři. I přestože je tam sexy máma pouze v nájmu, může se stát, že už brzy jí vymahači dluhů oblepí dveře žlutou páskou. Na majitele domu Radka V. totiž byla nařízená exekuce! Co teď bude s Darou?

Podle mluvčí exekutorské komory Petry Báčové by Daru neměl nikdo z vilky vyhostit. „Pakliže je proti vlastníkovi nemovitosti vedena exekuce, nájemníků se to netýká, a to i kdybychom připustili teoretickou úvahu o tom, že by byl vydán exekuční příkaz k prodeji nemovitosti a dům by byl následně prodáván v dražbě. Právo nájmu bytu je chráněno a v důsledku dražby domu nezaniká,“ uvedla pro deník Aha! Báčová.

Na majitele domu byla exekuce nařízena začátkem dubna. Podle našich informací však nejde o žádné milionové částky, které by dlužil, ale o několik desítek tisíc a i ty se prý snaží poctivě splácet. „Dara má řádně podepsanou nájemní smlouvu, o žádných exekucích na pana majitele neví,“ řekla deníku Aha! Eva Skallová, zpěvaččina manažerka. A i kdyby se u dveří popové divy objevili vymahači, nebyl by to pro Daru a její dceru takový šok.

„Už nějaký čas si totiž s Rytmusem hledají společné bydlení a je jen otázkou času, kdy se všichni společně přestěhují do nového domu,“ dodala Skallová. Sama zpěvačka nemá čas tyto problémy s vilou řešit, protože se momentálně nachází v zahraničí.Přečtěte si
hillaarkaa
24. 6. 2012 • 16:33

Zase se na sebe kucí lepíte,jestlipak už byla buzzisiesta zasouvací?

hillaarkaa
24. 6. 2012 • 16:32

Tak už to na světě chodí,ty starej,vypelichanej buzzitschuráčku

hillaarkaa
24. 6. 2012 • 16:31

S pirátskou minulostí na silnicích skončí dříve u nějakého nadrblého Turka na sedačce než na ulici

zidopoti
23. 6. 2012 • 08:28

Určite nie,Rytmus je ubytuje v osade.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.