Farmářka hledá muže: Tahle šťabajzna okoření novou řadu oblíbené reality show! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 9. prosince 2023

Svátek slaví Vratislav, zítra Julie

Farmářka hledá muže: Tahle šťabajzna okoření novou řadu oblíbené reality show!

Jana je citlivá farmářka, která má statek plný zvířat a srdce toužící po lásce.
Jana je citlivá farmářka, která má statek plný zvířat a srdce toužící po lásce. (FTV Prima)

Třetí řadu oblíbeného pořadu Farmář hledá ženu čeká obrovská změna. Spolu s farmáři, sedláky a chasníky své štěstí bude hledat i farmářka! Ačkoliv produkce její identitu úzkostlivě tají, deníku Aha! se podařilo zjistit, že se jedná o Janu, která má statek plný zvířat!

Jana je pohledná farmářka v nejlepších letech, která obhospodařuje svou farmu, na níž chová bezpočet zvířat. O každé se stará s láskou a největší péčí, ale v jejím srdci ještě zbývá spousta místa.

„Rozhodla se proto, že se zapojí do soutěže, a doufá, že najde lásku svého života,“ prozradil Aha! zdroj ze zákulisí pořadu.

„Jana by si totiž moc přála někoho stejného ražení, jako je ona. Někoho, kdo miluje přírodu, zvířata a má dobré srdce,“ dodal zdroj s tím, že Janu o účasti v reality show přesvědčilo hlavně štěstí, které v první řadě soutěže našel Petr Hájek s Adrianou. Ti se dokonce vzali a mají synka Petra.

Jana proto doufá, že i jí se zadaří a bude konečně naprosto šťastná. Starost o statek a její milovaná zvířata ji sice naplňují, ale mít někoho, s kým tuto krásu může sdílet, je to, po čem opravdu touží.

Indián Honza: Ještě není rozvedený, ale... Už si hledá další »oběť«!

Jan Pokorný alias Indián, známý ze show Farmář hledá ženu, se objevil na pražském pekelném mejdanu a okukoval tam spanilé ďáblice i andílky. „Jsem sice pořád ženatý, ale nové známosti se nebráním,“ svěřil se deníku Aha! třikrát rozvedený farmář, jehož čtvrtý rozvod s manažerkou Renatou Abtovou právě probíhá.

Jakou ženu byste si vybral – ďáblici, nebo andílka?

„Anděla s ďáblem v těle! Ale hlavně mi musí vonět. Je mi jedno, jestli má malá, nebo velká prsa, musí prostě mít šmrnc. Mně se líbí skoro všechny ženy, fakt. Je to jako nějaká nemoc.“ (smích)

Co ještě musí vaše vyvolená umět nebo mít?

„Musí být chytrá. Já jsem sečtělý a chci si s ní mít co říct. Musím cítit, že se vedle ní chci probudit. A když k tomu dojde, vždy si všímám, jestli po sobě ráno ustele. To mi o ní řekne hodně.“Přečtěte si
hillaarkaa
17. 6. 2012 • 09:40

Teď by se mohly z fleku přihlásit tunka s elis -syfilis a majolkou s jejich..."voňavými" mezinožními,řasnatými

winterfreshka
15. 6. 2012 • 20:14

Rodí nám Treza(nikoliv Tereza) Bebarová Ach,to horko

cukrousekbeda
15. 6. 2012 • 07:51

To když napíše Aha,to je jak řečené od Boha

ponaspotopa
14. 6. 2012 • 23:32

A já motýl Emanuel

ponaspotopa
14. 6. 2012 • 23:32

Neurážej p.rdel, ta je hezčí.....

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.