Mahulena Bočanová má nový superkšeft: Bude kuchtit v televizi! Vaření přitom k smrti nenávidí... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 26. ledna 2022

Svátek slaví Zora, zítra Ingrid

Mahulena Bočanová má nový superkšeft: Bude kuchtit v televizi! Vaření přitom k smrti nenávidí...

Mahulena Bočanová vaření nesnáší. Už v seriálu Vyprávěj se musela přemáhat, aby vypadala jako hospodyňka…
Mahulena Bočanová vaření nesnáší. Už v seriálu Vyprávěj se musela přemáhat, aby vypadala jako hospodyňka… (Profimedia.cz, ara)

Ruce si mne herečka a moderátorka Mahulena Bočanová (45). Po vyhazovu z Top star magazínu konečně dostala pořádnou práci. Pro konkurenční televizi Barrandov bude Mahulena společně s Adelou Banášovou (31) uvádět kuchařskou reality show Recept na bohatství!

Bude jí to ale stát přemáhání! Když má totiž zatopit pod hrncem, ježí se jí hrůzou vlasy na hlavě! „Nesnáším vaření! Neumím vařit a ani se to nechci naučit,“ přiznala před časem. Jí prý nejčastěji v restauracích anebo to, co ukuchtí její partneři.

Jenže stavte se na zadní, když televize nabízí horentní honorář! Na Slovensku (15dílná soutěž poběží souběžně na JOJce), píší, že Banášová shrábne 100 tisíc eur, tedy přes 2,5 milionu korun! A pokud na Mahulenu čeká podobně tučná odměna, stojí za to na odpor k vaření zapomenout…Přečtěte si
mandat
8. 6. 2012 • 21:45

To bude asi super nuda. To je , jako kdyz neplavec bude vykladat, jak se mame potapet.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.