Tomáš Klus: Spálený mě nezažaluje! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 3. července 2022

Svátek slaví Radomír, zítra Prokop

Tomáš Klus: Spálený mě nezažaluje!

Tomáš Klus
Tomáš Klus (Aha! – A. Malachovský, Profimedia.cz)

Aktuálně nejúspěšnější mladý zpěvák, herec a textař Tomáš Klus (26) má teď velké starosti. Rozkřiklo se totiž, že se chlubí cizím peřím: hudebník podle všeho ukradl melodii z hitu »Je to trest« o dvě generace staršímu kolegovi Petru Spálenému (68) a použil ji do svého hitu »Pánubohu do oken«! „Já si texty i hudbu dělám sám!“ opakuje zpěvák dokolečka.

Deník Aha! včera jako první informoval o nesolidárnosti českých muzikantů, kteří si vzájemně kopírují texty, hudbu, popřípadě názvy písniček. Toho se dost možná dopustil i momentální idol české hudební scény Tomáš Klus.

Jeho genialita je známá, písničky a hlavně skvostné texty sype z rukávu. Stala se opravdu jen nešťastná náhoda, nebo to prostě zkusil a Spáleného melodii »obšlehl«? Manažerka třineckého interpreta Barbara Falgeová Aha! sdělila: „Tomáš se k celé této absurdní věci nechce vyjadřovat.“

Na sociální síť Facebook však zpěvák svým přátelům a fandům komentář umístil. A sepsal jej s poetikou sobě vlastní: „Je mi nutno promluvit k celé té věci především s ohledem na úctu, kterou chovám k panu Spálenému. Neunáhlujte se prosím rychlými soudy o kalkulu té či oné strany, neboť ta i ona strana se o věc nikdy nestarala a obě strany společně jsou celou tou fraškou zaskočeny.“

Jeho manažerka ale současně přiznává, že se zástupci pana Spáleného nepříjemnou situaci řešili, a Klus sám se pochlubil, že již zná závěr. „Pan Spálený o žalobě nepřemýšlí a tečka,“ uzavřel svůj facebookový status.

Pokud chcete ony melodie porovnat, vypravte se na festival Benátská noc, kde bude Klus koncertovat.Přečtěte si
setroseuros
10. 6. 2014 • 10:24

Ja si myslim, ze Tomas Klus nepotrebuje krast zadne melodie! Tak hluboko by snad neklesnul! Ma dost svych napadu a skvelych textu ! Muze se vsak stat, ze se melodie nekdy par tony nechtene strefi ... no a co?? Hlavne , ze je zas co dobre poslouchat!!

hillaarkaa
24. 5. 2012 • 08:51

A my si v ní pak péércnem Ať je na kéérchově trochu veselo

hillaarkaa
23. 5. 2012 • 17:48

....mě

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.