Mrtvá Olina Řebíčková z Farmáře: Pohřeb zaplatí expřítel! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. června 2022

Svátek slaví Šárka, zítra Jaroslava

Mrtvá Olina Řebíčková z Farmáře: Pohřeb zaplatí expřítel!

Olina Řebíková milovala zvířata i svoje dva syny. Nikdo zatím neřekl, proč si třičtvrtě roku po natáčení Farmáře sáhla na život.
Olina Řebíková milovala zvířata i svoje dva syny. Nikdo zatím neřekl, proč si třičtvrtě roku po natáčení Farmáře sáhla na život. (Reprofoto TV Prima, ara)

Je to jen pár dní, co skoncovala se životem sympatická účastnice reality show Farmář hledá ženu Olina Řebíčková (†41), a už se v rodině dohadují, kdo z nejbližších uspořádá pohřeb.

Nakonec ho celý zaplatí její bývalý přítel a otec jejího mladšího syna Davida (10) Zdeněk. „Volal mi, že nakonec ten pohřeb bude platit on. Přesné datum ale ještě není známo, muselo se čekat na soudní pitvu,“ prozradila deníku Aha! blízká kamarádka Oliny Miluše Tuchyňová, která se stále nemůže vzpamatovat ze smrti své sousedky.

„Vypadá to, že se předávkovala prášky, ale ještě se to neví na sto procent,“ dodala.

Farmář Jan Pokorný přezdívaný Indián dlouho netruchlil. Vyšlo najevo, že se bude co nevidět ženit. Kupodivu si nevezme ani jednu ze soutěžících, ale jeho čtvrtou manželkou se za měsíc stane manažerka Renata Abtová.Přečtěte si
lultimoamore
19. 3. 2012 • 14:54

jsous i tam podobné sjinou blondýnou a někdy se otiskuje ta druhá jako Olga.....

dwayne
19. 3. 2012 • 11:52

Jo, i na mne se neustále přilepuje a smrdí mi u zadku. Nemůžu se ho pořád zbavit jako ty!!

mondego
19. 3. 2012 • 11:51

Nelez mi pořád do řiti!! Vlez***-hilláris-syfilis-podnikatélis Já jsem normální chlap, tak si najdi stejnou homokládu jako seš ty a nevtírej se mi už!! Fakt seš na špatný adrese, tak už to pochop !!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.