Proč Zuzana Vejvodová roní slzy? Víme to! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 18. června 2024

Svátek slaví Milan, zítra Leoš

Proč Zuzana Vejvodová roní slzy? Víme to!

Libuška (Zuzana Vejvodová) má novinky. Vdala se. Šťastná ale není.
Libuška (Zuzana Vejvodová) má novinky. Vdala se. Šťastná ale není. (TV Nova)

VIDEO Po pauze kvůli mateřské dovolené se vrátila do seriálu Ulice oblíbená herečka Lenka Vlasáková, která hraje Kateřinu. A hned utrpěla velký šok, Libuška v podání Zuzany Vejvodové pro ni měla totiž nemilou zprávu. Už se nejmenuje Konečná…

Lenka Vlasáková alias Kateřina Libušku (Zuzana Vejvodová) dříve naháněla, protože o ní má strach. Libuška jí však neodpovídala. Až teď... Kateřina se ptá na novinky v Libuščině životě a tuší problém. Naprosto oprávněně, Libuška jí totiž oznámí, že se provdala za Eliáše (Martin Myšička), který ji bije.

„Vzali jsme se na Valentýna, ale byla to malá svatba, šly nám za svědky dvě úřednice, nechtěli jsme nic velkého,“ oznamuje v telefonu a pláče. Libuška si totiž uvědomuje, jak velkou chybu udělala. Svůj problém však neřeší s rodinou, která se jí snaží pomoct (stydí se před nimi), ale alkoholem.

V Ulici zkrátka není o dramatické situace nouze. Podívejte se sami:

Video se připravuje ...
Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.