Hrdinové pohádky S čerty nejsou žerty se měli potkat v Olomouci! Princezna Adélka nepřišla! Proč? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 26. května 2022

Svátek slaví Filip, zítra Valdemar

Hrdinové pohádky S čerty nejsou žerty se měli potkat v Olomouci! Princezna Adélka nepřišla! Proč?

Slavný herec byl zklamaný.
Slavný herec byl zklamaný. (Aha! – Petr Podroužek)

Čtvrteční divadelní představení v olomouckém divadle mělo být pro herce Ondřeje Vetchého (49) výjimečné – těšil se, že se na něj přijde podívat představitelka princezny Adélky z pohádky »S čerty nejsou žerty« Monika Pelcová (46).

S tou se neviděl od natáčení před takřka třiceti lety! Pelcová, pro kterou to byla první, ale současně i poslední filmová role, ale Vetchého nechala čekat a nepřišla...

„Jsem z toho opravdu rozpačitá, přeci jen jsme se naposledy viděli při natáčení, a to už je osmadvacet let. Nevím tedy, jestli si po takových letech sedneme, jestli to nebude divné. Zároveň se ale hrozně moc těším,“ řekla Aha! před časem Pelcová, u které ale nakonec zvítězil strach nad radostí a na dlouho domluvené setkání nepřišla.

Vetchému ale nic nedala vědět, takže ji v divadle marně hledal. „Je tady? Možná v baru...“ ptal se redaktora Aha! krátce po představení Vetchý, když ji nikde nespatřil.

Jenže ani v divadelním baru ji nenašel. „Nevím, ale měla tady být, jsem tak trochu roztržitý, takže vůbec nyní nevím, jak to je,“ řekl Aha! před divadlem zklamaný Vetchý.

„Vůbec netuším, proč nepřišla. A to jsem chtěl ještě během představní obecenstvu sdělit, že je mezi nimi princezna,“ krčil před námi rameny David Hrbek, v jehož pořadu se právě Vetchý objevil. Namísto setkání tak Vetchý odešel se skupinkou přátel alespoň na pár piv do nedalekého baru.Přečtěte si
najka
28. 1. 2012 • 14:51

Bych se divila, kdyby ji po 30 letech poznal!!! Měl si ji nechat vyvolat!!!!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.