Vítěz »Talentu« Atai Omurzakov: Ze 2,5 milionu mu nezůstane nic! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 25. června 2024

Svátek slaví Ivan, zítra Adriana

Vítěz »Talentu« Atai Omurzakov: Ze 2,5 milionu mu nezůstane nic!

Atai výhře nemohl uvěřit, se slzami v očích přebíral šek. Vlevo je kamarád, který jej do Česka přivedl.
Atai výhře nemohl uvěřit, se slzami v očích přebíral šek. Vlevo je kamarád, který jej do Česka přivedl. (pro Aha! – Pavel Machan, Zbyněk Pecák, ČTK–Jan Koller, TV Prima)

Toužebné přání poroty se vyplnilo a absolutním vítězem soutěže Česko Slovensko má talent II se stal kyrgyzský tanečník »bez kostí« Atai Omurzakov (20)! Jak naloží s výhrou ve výši 2 500 000 Kč? Pro sebe nechce vůbec nic!

Aplaudoval mu celý sál, v dešti konfet třímal v rukou šek na 2 500 000 korun, v kapse už mohl cítit smlouvu na angažmá v Las Vegas, přesto slávě nijak nepodlehl.

Ke každému byl milý a vstřícný, žádného fanouška neodmítl, s každým se fotil, dával podpisy a dokola odpovídal na dotazy. A tak už třeba víme, jak s astronomickou výhrou naloží!

Atai byl velkým favoritem již od začátku soutěže. Každého dojal příběh chudého mladíka, který chce tancem vyhrát peníze potřebné pro nemocnou maminku, která jej v ukrutné bídě vychovala bez otce. Teď se jí synek hodlá revanšovat.

„Půlku té výhry dám mamince a druhou chci dát nemocným lidem, asi na nějakou charitu nebo nemocnici,“ řekl skromně Omurzakov, kterému účast v soutěži přinesla i mnoho obdivovatelek.

„Po celou dobu soutěže mi holky psaly, teď to bude asi ve větším množství. Bojím se, aby nešly po penězích, proto si více vážím podpory slečen před výhrou,“ říkal s obavami v hlase Atai.

Víte, že si Prima vítěze »najala«?

Jeho dojemná story brala za srdce, avšak až po finále vyšel najevo celý příběh Ataie Omurzakova. Jeho českého kamaráda sice možná uhranulo jeho taneční umění, ale nebyl to on, kdo by jej lámal k účasti v »Talentu«!

Tam jej přizvaly samy televize Prima a Joj, neboť je zaujal v ukrajinské verzi soutěže. „Ano, do soutěže jsme ho skutečně pozvali. Dál už ale o všem rozhodovaly jen a pouze hlasy diváků,“ objasňoval mluvčí projektu Marek Winkler.Autor:  Lucie Šaléová

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.