Topmodelka Pořízková: Tohle je 16 jejích nejžavějších fotek! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. července 2024

Svátek slaví Luboš, zítra Martina

Topmodelka Pořízková: Tohle je 16 jejích nejžavějších fotek!

Paulína Pořízková je hvězdou modelingu
Paulína Pořízková je hvězdou modelingu (Profimedia.cz, ara)

Ačkoliv Pavlína Pořízková (46), která se po letech vrátila na pár dní do Česka, udělala díru do modelingového světa už před lety, stále je neskutečně sexy. Vybrali jsme pro vás 16 jejích nejsvůdnějších fotek, jenž za svou kariéru pořídila. Podívejte se.

Pavlína, nebo chcete-li Paulina, jak ji zná zbytek světa, měla těžké dětství. Emigrovala s rodiči v osmašedesátém roce do Švédska, kde ji ale žádné štěstí nečekalo. Přátele neměla a rodiče se jí rozvedli.

V modelingu debutovala už jako patnáctiletá, když poslala do agentury Elite své snímky, které nafotila její kamarádka. Pak už šlo všechno jako po másle a zakázky se hrnuly ve velkém.

Pořízková je dnes šťastně vdaná s frontmanem kapely The Cars Ricem Ocaskem, s nímž má dva syny Ravena (17) a Olivera Oriona (12).

Teď se vrátila na dva dny do Česka, aby zářila na mole v rámci tradiční charitativní přehlídky modelky Terezy Maxové Teribear.

Podívejte se do fotogalerie na nejžhavější snímky její kariéry.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.