Miss hasička: Gunčíková soutěžícím konkurovala, Písařovicová pohořela! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 21. března 2023

Svátek slaví Radek, zítra Leona

Miss hasička: Gunčíková soutěžícím konkurovala, Písařovicová pohořela!

Komu to slušelo a komu ne?
Komu to slušelo a komu ne? (koláž Ahaonline.cz)

Na finálovém večeru soutěže o nejkrásnější hasičku České republiky se objevila řada známých osobností. Kdo z nich na této akci zazářil více, než soutěžící krásky? Moderátorka Daniela Písařovicová rozhodně ne.

Největší ozdobou klání o nejkrásnější hasičku byla Gabriela Gunčíková. Na pódiu ukázala svou sexy postavu, kterou umí prodat v krátkých černých šatech i kalhotovém kostýmu. Finalistka Česko Slovenské Superstar na Miss hasička vystoupila pouhý den po jejím vyřazení z taneční soutěže Let´s Dance. Zklamání na ní ale nebylo znát.

Vyhlašování svou účastí ozdobila i Iva Kubelková, která má se soutěží krásy vlastní zkušenosti. V roce 1996 se stala ViceMiss ČR. Dámskou část publika potěšilo akrobatické duo Dae Men. Vítězové show Česko Slovensko má talent si s oblečením nemusí dělat starosti. Největší pozornost na sebe strhávají při odhalování.

Pořádné faux pas na Miss hasičce způsobila Daniela Písařovicová, již při moderování doprovázel Libor Bouček. Držitelka ceny TýTý pro Objev roku chtěla svůj nevýrazný hrudník vylepšit vycpávkami, ale zvolila nevhodné šaty. Umělá prsa jí vykukovala z dekoltu a soutěžícím hasičkám tak mohla jejich vnady jen tiše závidět. O moc lépe nedopadl ani její druhý model, který připomínal pomuchlaný závěs.

Titul Miss hasička 2011 vybojovala devatenáctiletá studentka České zemědělské univerzity v Praze Ivana Hnilicová. Vítězství si zasloužila především promenádou v plavkách, při níž dala na obdiv své tělo.

Je Ivana zadaná? Kolik požárů se jí už podařilo uhasit? Troufne si po tomto úspěchu i na účast v Miss ČR? Na to vše se jí můžete sami zeptat. Nejkrásnější hasička bude ve středu od 14 hodin hostem online chatu na Ahaonline.cz Otázky můžete pokládat už teď!Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.