Blanka Matragi vystavuje šaty arabských princezen! Nejdražší kousek? Za 2 500 000 Kč! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 25. června 2024

Svátek slaví Ivan, zítra Adriana

Blanka Matragi vystavuje šaty arabských princezen! Nejdražší kousek? Za 2 500 000 Kč!

Šaty z květů jabloně Svatební šaty pro další princeznu z královské rodiny jsou inspirovány jabloňovými květy. Mladá šlechtična si přála něco drobnějšího a elegantnějšího. Zdobí je kameny Swarovski. Výroba stála přibližně 1 250 000 korun a princezna na sobě šaty měla pouze několik hodin. Pak je darovala Blance Matragi na výstavu.
Šaty z květů jabloně Svatební šaty pro další princeznu z královské rodiny jsou inspirovány jabloňovými květy. Mladá šlechtična si přála něco drobnějšího a elegantnějšího. Zdobí je kameny Swarovski. Výroba stála přibližně 1 250 000 korun a princezna na sobě šaty měla pouze několik hodin. Pak je darovala Blance Matragi na výstavu. (Aha! – Karel Kopáč, hermina.cz, ara)

Milovnice pohádkově krásných šatů jsou v sedmém nebi: nejslavnější česká návrhářka Blanka Matragi (57) vystavuje v Obecním domě v Praze! Róby zdobené drahokamy vyhrazené k soukromým přehlídkám v palácích arabských princezen si tak nyní můžete přijít prohlédnout i vy.

Výstavu Blanka Matragi uspořádala k třicetiletému výročí svého působení v módní branži. Expozice nazvaná Timeless bude v Obecním domě rok. Dospělí zaplatí za vstup 250 korun, děti a studenti o stovku méně.

Výstavě předcházela módní přehlídka. Návrhářka byla při výběru modelek velmi přísná, takže ze »slavných« tuzemských manekýn prošla jejím sítem jedině Iveta Lutovská! Blanka Matragi navíc otevřela v Praze i svůj butik. Večerní šaty tam pořídíte od šedesáti tisíc korun.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.