David Backham: Kolébka pro dceru za 27 milionů dolarů! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 26. května 2024

Svátek slaví Filip, zítra Valdemar

David Backham: Kolébka pro dceru za 27 milionů dolarů!

Rodina Beckhamova, zleva synové Brooklyn, Romeo a Cruz.
Rodina Beckhamova, zleva synové Brooklyn, Romeo a Cruz. (Profimedia.cz, EPA)

Vskutku luxusní kolébka!

Nádherný výhled na Tichý oceán, vlny šumí na kalifornským sluncem rozpálený písek a na útesu nad tím tráví první dny svého života Atlanta Beckhamová, prvorozená dcera jednoho z nejslavnějších párů světa.

Otec: fotbalista Los Angeles Galaxy David Beckham (36), matka: někdejší popová zpěvačka a módní ikona Victoria Beckhamová (37).

Jestli se o něčem mluví jako o luxusním, v případě podmínek pro první dny života Beckhamovic holčičky to platí bezezbytku. Jen kvůli ní pronajal David (už vychovává tři syny) přepychovou vilu v Malibu, která je k mání za 27 milionů dolarů (zhruba 471 mil. Kč).

Za měsíc přitom za užívání královského sídla se sedmi ložnicemi a devíti koupelnami platí 2,7 milionu korun! Slušný nájem…

Atlanta přijde na svět 4. července císařským řezem v nedalekém Los Angeles. „Tou nejdůležitější věcí pro Davida je zdraví malé a Victorie,“ sdělili fotbalistovi přátelé. Tak aby kvůli tomu nesáhl trochu hlouběji do své bezedné kapsy, že?Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.